o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Za nic nie chciała oddać dzieci. Nowe fakty ws. zabójstwa w Rudniku

189
Podziel się

Tragedia na Podkarpaciu wstrząsnęła całą Polską. 41-letnia Magdalena V. zabiła dwójkę swoich małych dzieci, a następnie popełniła samobójstwo. Trwa postępowanie wyjaśniające. Czy ktoś nie dopełnił swoich obowiązków?

Za nic nie chciała oddać dzieci. Nowe fakty ws. zabójstwa w Rudniku
Nie chciała oddać dzieci, dokonała wielkiej zbrodni. Nowe fakty ws. zabójstwa w Rudniku (Getty Images, Gwengoat)
bEKvLheJ

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w marcu niedaleko Rudnika nad Sanem (woj. podkarpackie). Matka zamknęła się z dziećmi w łazience, a następnie zabiła je i siebie. Nie chciała oddać ich ojcu, obywatelowi Niemiec, który miał nakaz sądowy do ich odebrania.

Wcześniej do domu należącego do rodziców Magdaleny V. w Chałupkach pod Rudnikiem przybył kurator, by odebrać jej dzieci i przekazać pod opiekę ojcu. Mężczyzna w tym czasie czekał pod domem teściów wraz z asystą policji. Gdy z wewnątrz zaczęły dobiegać odgłosy szarpaniny, otworzono z zewnątrz zamek, ale było za późno.

bEKvLheL
W łazience znaleziono ciała matki i dzieci. Wszyscy mieli rany kłute okolic klatki piersiowej. Wezwano pogotowie, podjęto reanimację, ale ich życia nie udało się uratować - mówił rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu Andrzej Dubiel.

W straszliwej zbrodni zginęli 41-latka, 4-letni Mateusz oraz 6-letnia Julia. Kobieta została pochowana na parafialnym cmentarzu. Jej dzieci nie spoczęły razem z nią. Ojciec maluchów zabrał ich ciała do Niemiec.

Kto zawinił w akcji na Podkarpaciu?

Jak informuje fakt.pl, z powodu śmierci, Magdaleny V. prokuratura umorzyła śledztwo dotyczące zabójstwa dwójki dzieci przez matkę, która następnie odebrała życie sobie.

bEKvLheR

Odrębny temat to sprawa dotycząca niedopełnienia obowiązków służbowych przez policjantów i kuratora sądowego. Przypomnijmy, że policjanci na prośbę kuratora nie weszli do domu i nie asystowali przy wykonywaniu czynności odbierania dzieci. W dalszym ciągu trwa postępowanie w tej sprawie.

Zobacz także: Kompletnie pijany rozbił auto o ogrodzenie i próbował uciec. Nagranie z monitoringu w Sopocie
bEKvLhfm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(189)
tylko modlitw...
5 dni temu
...przeciez mozna dodac na nagrobku matki- imiona dzieci ...zgnineli smiercia tragiczna,, wcale nie musi byc napis ze sa pochowani w Niemczech wystarczy pamiec i imiona dzieci Jak straszliwie musiala byc skrzywdzona przez polski wymiar sprawiedliwosci, NIEMIC przekupil kasa a Ona biedna zostala jak zostala oby wiecej takich przypadkow nie bylo...pozostala modlitwa
dcdc
5 dni temu
Dlaczego ojcom obcokrajowcom zawsze daje się prawa do opieki nad dziećmi a Polakom już nie?
biblijna_zagł...
1 tyg. temu
Niech zstąpi duch twój i uzdrowi oblicze ziemi, tej ziemi... A jak nie, to zrzuć Pan chociaż bombę termojądrową i koniec tego cyrku- pełnego niewolników i katów- zwanego Polszczą.
bEKvLhfn
Kla72
1 tyg. temu
Ciekawe czy go sumienie teraz gryzie, już nie mówię o tym że matka zabiła swoje dzieci, bo to jest karygodne, ale rozdzielając je już po śmierci mam tylko nadzieję że ani matka ani dzieci w grobie ze złości się nie przewracają. Niech te aniołki spoczywają w niebie.
Daniel
1 tyg. temu
Kto tej matce powierzył dzieci skoro była chora psychicznie. Teraz sędzia i panie z OZSS powinny siedzieć. Gdyby była opieka naprzemienna nie byłoby tylu morderstw dzieci ... ale z czego żyłaby kasta sędziowska, adwokaci, kuratorzy etc.
Jsjsjs
1 tyg. temu
Najgorzej gdyby to tak naprawde nie byly jego dzieci tylko od dwoch roznych tatusiow.
To WIEM.
1 tyg. temu
JEDNO WIEM DZECZI URODZONE W POLSCE. NIE POWINNA WLADZA POZWOLICZ OPUSZCZICZ POLSKI DO WIEKU PELNOLETNIEGO.
Gosc
1 tyg. temu
W dzisiejszych czasach to nie wiadomo kto jest obywatelem Niemiec. Warto by podac pochodzenie.
Junior
1 tyg. temu
Zaś ta policja
Sędzia Sądu O...
1 tyg. temu
Najgorsze jest to że wszyscy z Was, bądź większość, nie zna sprawy. Nic o nich nie wie. A wypowiadacie się jak eksperci. Żal mi was. ..
Polskie sądy ...
1 tyg. temu
Dla mnie bohaterka sprawiedliwość zwyciężyła!
...
1 tyg. temu
I gdzie jest polski rząd??? Dlaczego tak łatwo odbiera się dzieci, które również nawet po jednym rodzicu są Polakami! Czy ktoś słyszał, żeby niemieckie urzędy odbierały dzieci oddawały Polakom na wniosek polskiego sądu?????
Marian
1 tyg. temu
Pieniądze Niemca nie pomogły. Teraz trzeba ujawnić sędziów (nie sądy) biorących udział w tej zbrodni.
bEKvLhff
peepe
1 tyg. temu
Ta Pani dowiodła tego, że nie nadawała się na matkę. Swoje dzieci traktowała instrumentalnie w wojnie z ich ojcem. SĄD MIAŁ RACJĘ PRZEKAZUJĄC DZIECI OJCU.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić