Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|
aktualizacja

Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. "To był ostatni dzwonek"

9
Podziel się:

Fani Zygmunta Chajzera mocno się zdenerwowali, gdy jego syn wyjawił, że ojciec trafił do szpitala. Doświadczony prezenter musiał przejść operację. Teraz zapewnia, że jest dobrze.

Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. "To był ostatni dzwonek"
Zygmunt Chajzer przekazał dobre wieści (ONS)

Niepokojące wieści o Zygmuncie Chajzerze pojawiły się w tym tygodniu. Jego syn powiadomił, że ojciec musiał przejść poważną operację. Co prawda nie wyjawił szczegółów, ale pisał, że konieczna była pilna interwencja służb medycznych.

Ci, którzy śledzą mojego Facebooka i Instagrama wiedzą, jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę, trzymajcie kciuki za jego zdrowie - apelował Filip Chajzer.

Nie brakowało słów wsparcia dla Zygmunta. Internauci z niecierpliwością wyczekiwali pozytywnych wieści w jego sprawie. I się doczekali. W piątek Chajzer pochwalił się zdjęciem prosto ze szpitala. Uspokoił, że wszystko jest już OK.

Zygmunt Chajzer z wilczym apetytem!

Podczas pobytu w szpitalu słynny prezenter najwidoczniej mocno zatęsknił za domowymi przysmakami. Wskazuje na to jego krótki raport z placówki medycznej.

Kochani! Wszystko jest okej, dziękuje Wam za wielkie wsparcie! Wychodzę w poniedziałek i pożrę wszystko, co pojawi się na domowym stole (wraz ze stołem) - zaznaczył Chajzer.

Wszystko zaczęło się od tego, że syn Zygmunta wysłał go na badania urologiczne. Choć prezenter nie miał żadnych objawów, szybko stało się jasne, że potrzebny jest pilny zabieg.

Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania - donosił Filip Chajzer.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Marcopolo70
2 lata temu
To ten od proszku do prania?
45 latka
2 lata temu
Dużo zdrowia
Agnieszka
2 lata temu
Tylko jak rozmawiać i przekonywać, że mężczyźni muszą się badać ?
ProszeoPomoc,
2 lata temu
. ..chciałabym Bardzo Przeprosić za ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę dobrej Niedzielnej nocy..., Ola z Torunia SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7. .
Walery
2 lata temu
Chyba jest na wcześniejszej emeryturze pracował całe życie przy chemii(warunki szkodliwe).
Puku
2 lata temu
Najlepszy zwrot celebrytów: KOCHANI Słowo wytrych do poczucia sympatii? Nie bardzo rozumiem fenomenu mediów wynoszących na ołtarze przeciętne osoby...
Tobi
2 lata temu
Krzyżyk mu na drogę
DorianGrey
2 lata temu
Dlaczego oni pokazują wszystko ze swojego życia? To że ktoś ma pracę medialną nie znaczy że ma prawo bombardowac prozą życia. A potem płaczą o brak szacunku.
mmm
2 lata temu
Co to za jeden?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić