Chciała, by to ojczym poprowadził ją do ołtarza. W rodzinie zawrzało

12

Przyszła panna młoda chciała, żeby ojczym poprowadził ją do ołtarza w dniu ślubu. Czuła, że to jedyna słuszna decyzja, ponieważ mężczyzna był bardziej obecny w jej życiu niż jej biologiczny ojciec. Nie przypuszczała jednak, że wywoła tym taką burzę wśród członków rodziny.

Chciała, by to ojczym poprowadził ją do ołtarza. W rodzinie zawrzało
Panna młoda chciała, by do ołtarza poprowadził ją ojczym (Getty Images, Daniel Sheehan)

Przyszła panna młoda podzieliła się z internautami swoją historią na platformie Reddit. Wpis zamieściła anonimowo. Opisała w nim problem, z którym boryka się przed dniem, który określa się jako jeden z najszczęśliwszych w życiu. Kobieta bardzo chciała, by to jej ojczym poprowadził ją do ołtarza. Podjęła taką decyzję, ponieważ łączą ją z nim o wiele lepsze relacje niż z ojcem. 

Chciała, by ojczym odprowadził ją do ołtarza

Mój biologiczny tata nie grał dużej roli w moim dzieciństwie. W porównaniu z moim rodzeństwem traktował mnie zawsze ozięble. (…) Mój brat i siostra zawsze mieli z nim dobre relacje. Ja z kolei mam świetne relacje ze swoim ojczymem. Przez całe moje życie był dla mnie bardziej tatą niż mój biologiczny ojciec. Moje rodzeństwo jest w stosunku do niego znacznie bardziej oziębłe, ponieważ sądzą, że on był powodem rozstania rodziców. Jednak wcale nie był – zaczęła swoją historię roztrzęsiona panna młoda. 

Gdy kobieta przekazała swoją decyzję siostrze, która miała być na jej ślubie świadkową, usłyszała, że jest niewdzięcznicą i złą córką. Niedługo potem odebrała telefon od ojca, który powiedział jej, że nie przyjdzie na ślub, jeśli ojczym poprowadzi ją do ołtarza, ponieważ poczuje się tym upokorzony. Przyszła panna młoda odpowiedziała mu, że woli, by go nie było, niż gdyby jej ojczym miał nie odprowadzić jej do ołtarza. 

Decyzja panny młodej skłóciła rodzinę

"To podzieliło moją rodzinę. Siostra jest po stronie mojego taty, brat mówi, że się nie angażuje. Moja mama i ojczym powiedzieli mi, że uważają, że powinnam pozwolić tacie odprowadzić mnie, aby zachować zgodę, ale mój narzeczony i ja zgadzamy się, że wolelibyśmy, żebym szła do ołtarza sama, niż żeby on to zrobił" – stwierdziła zdecydowanie. Tę decyzję pochwalili również internauci, którzy sądzą, że to jej uroczystość i ma prawo podejmować takie decyzje, jakie chce. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami
Autor: ORY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić