o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
KSA
|

Grażyna Krawczyk wspomina męża. Pomimo zdrady nie zmieniła nazwiska

238
Podziel się

Grażyna Krawczyk była pierwszą żoną zmarłego muzyka. Po czterech latach małżeństwa przyłapała go na zdradzie. Para rozstała się, ale po wielu latach nawiązała przyjacielskie relacje.

Grażyna Krawczyk wspomina męża. Pomimo zdrady nie zmieniła nazwiska
Krzysztof Krawczyk (East News)
bEaqWzrF

Krzysztof Krawczyk zbudował wielką karierę i jednocześnie prowadził dosyć burzliwe życie prywatne, zwłaszcza w młodości. W 1962 roku w liceum wieczorowym poznał Grażynę Adamus. - Dołączył do nas w trakcie nauki, spojrzał na mnie i już wiedziałam, jak to się skończy. Odtąd tylko on odprowadzał mnie po szkole do domu i nosił za mnie teczkę - wspomina kobieta w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Zakochani pobrani się w 1969 roku. W tym czasie Krawczyk i zespół Trubadurzy podbijali scenę muzyczną. W trakcie trasy koncertowej po Gruzji żona Krawczyka nakryła go na zdradzie z Haliną Żytkowiak z zespołu Amazonki.

bEaqWzrH

Muzyk zdecydował się odejść od żony, ponieważ jego kochanka niespodziewanie zaszła w ciążę. - Przepraszał mnie, ale wybrał matkę swojego dziecka. Czy słusznie, nie mnie to oceniać. Uszanowałam jego wybór, choć byłam zrozpaczona, bo bardzo kochałam mojego męża i widziałam, że i on miał wyrzuty sumienia - mówi Grażyna Krawczyk.

Małżeństwo Krawczyka i Żytkowiak również nie przetrwało. Para dosyć szybko zaczęła się kłócić, a problemy nasiliły się po emigracji do Stanów Zjednoczonych.

Wsparcie na stare lata

Jak się okazuje, Krzysztof Krawczyk cały czas podtrzymywał kontakt z pierwszą żoną, a z czasem udało mu się odbudować ich znajomość na stopie przyjaźni. Artysta poznał nowego ukochanego Grażyny i chętnie spotykał się z nimi wspólnie.

bEaqWzrN

Później zdecydował się nawet pomóc finansowo pierwszej żonie. Kobieta nie była w stanie opłacić sobie rachunków, a ten zaoferował, że co miesiąc będzie przekazywał jej tysiąc złotych. Przelewy przychodziły cały czas aż do wybuchu pandemii.

Czuję smutek i żal. Odszedł człowiek, który miał wielkie serce. Był po prostu dobry i mówię to z pełną świadomością, choć nie pochwalam jego niektórych wyborów. Całe życie stałam w cieniu, z szacunku do tego co było i się skończyło - dodaje Grażyna Krawczyk.
Zobacz także: Aleksandra Piotrowska krytykuje wpis Krystyny Pawłowicz. "W przyrodzie występują więcej niż dwie płcie"
bEaqWzsi
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(238)
alberto
miesiąc temu
czyje są te córki ?
kici
miesiąc temu
Zmarł bankomat ewuni
cp44
miesiąc temu
dzięki 3-ciej,wyporządniał i chwała.W większości chłop musi mieć opiekunkę.
bEaqWzsj
Zwrócony
miesiąc temu
Najlepiej być ........Bylejaki ..........A POTEM SIĘ NAWRÓCIĆ ! ALE NIE ZWRÓCIĆ
Nuda
miesiąc temu
On zdradził pierwszą żonę, druga żona zdradziła jego... Wyrównało się
Jola
miesiąc temu
Ewunia widac zadbała o siebie i swoja rodzine
Ela
miesiąc temu
Tak tu szacun ale P. Ewa robiła wszysko že nie poprawici relacije z synem. To przeznią tak sié staľo..chłopak nie miaľ, matki i. Ojca a to przykre.matks terz wylęndowała w zakľadzie opieki..a wychowaľabit mu syna..nir było mięjsca dal syna..A P.Ewa zadbaľa o swoją siostre..to tak wygląnda miłości do męža..czytałam dziš artykőľ przyjsciela P..Krzysia ma žal do žony że nie zadzwoniła że zmarł jej măž...zajénta była czy innym.nie mnie osoądzaci innych ludzi ale mi się nie podoba postawa P..Ewy.. .
Krzyś
miesiąc temu
Minęło już tyle lat Czas powinien zatrzeć wspomnienia Co jest, nie ma ani dnia Bym nie powtarzał Abym nie tęsknił Abym nie szukał Twojego imienia I znów powraca jak widziany film Tamten świat, pełen dni z Tobą spędzonych BEZTROSKICH, GORĄCYCH,SZCZĘŚLIWYCH
dark
miesiąc temu
Ładnie się zachowywali po rozwodzie. Szacun dla obydwojga.
alfa
miesiąc temu
niestety świętym nie był sam o sobie mówił że pił ćpał, miał trzy żony a ile kochanek to nie wiadomo, a teraz robią z Niego świętego i ten pogrzeb to wszystko pod publikę, te lamenty płacz, istny cyrk
Icka
miesiąc temu
Takie życie nikt nie jest ideałem.
emma
miesiąc temu
nie ma juz Krawczyka nie ma juz kasy zostaly trzy zony pierwsza juz wylala pomyje ktora nastepna..wstyd żenada miec taka rodzine
jancos
miesiąc temu
W przyrodzie wystepują 3 płcie:męska,żeńska i Pawłowicz.
bEaqWzsb
songo
miesiąc temu
Beatyfikacja pewna na bank.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić