o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Żona "mnie z domu wyrzuci". Lech Wałęsa mówi o trzynastej emeryturze

7
Podziel się

Z Danutą Wałęsą lepiej nie zadzierać, o czym doskonale wie były prezydent. Dlatego Lech Wałęsa, który mówi o sobie, że jest biedny, w kwestii pieniędzy nic nie może zrobić bez jej zgody.

Żona "mnie z domu wyrzuci". Lech Wałęsa mówi o trzynastej emeryturze
Lech Wałęsa boi się żony (ONS)
bEEzyfVN

Sprawa dotyczy trzynastej emerytury, którą od dwóch lat raz w roku otrzymują seniorzy. To świadczenie w wysokości 1022 zł netto, które ma pomóc przede wszystkim najbardziej potrzebującym emerytom. Bonus finansowy otrzyma także Lech Wałęsa.

Co zrobi Lech Wałęsa z "trzynastką"?

Były prezydent został zapytany przez "Super Express", co zrobi z tzw. "trzynastką". 77-latek przyznał, że najchętniej oddałby ją tym, którzy są w trudnej sytuacji życiowej. Najpierw jednak musi porozmawiać z żoną.

bEEzyfVP
Jeśli chodzi o trzynastą emeryturę, to będę musiał spytać się żony, czy mogę oddać potrzebującym ten dodatek. Bo inaczej mnie z domu wyrzuci! Jak będę miał większą kupkę pieniędzy, to się podzielę z jakimś biedakiem - komentuje.

Wałęsa ostatnio w wielu wywiadach narzekał na swoją sytuację finansową. Znowu przyznał, że uważa się za osobę biedną. Niedawno jednak został zauważony, jak przekazał 10 zł biednej dziewczynce.

bEEzyfVV
Jestem biedny to i biednym staram się pomagać. Biedni ludzie są zawsze bardziej solidarni od tych bogatszych - mówi były prezydent.
Zobacz także: Sierpień ’80. Lech Wałęsa szczerze o walce z komunizmem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEzyfWq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
3333
7 miesięcy temu
W każdym domu musi być ktoś odpowiedzialny, kto zadba o ład. Wałęsa ma szczęście że ma żonę która trzyma go w ryzach. Byłoby gorzej gdyby to wciąż była bezpieka
12345
7 miesięcy temu
To jak chce on rządzić krajem jak zwykła "baba" może go z domu wyrzucić:-)To on powinien babę wyrzucić.W końcu ona żyje z jego pensji:-)
NS..
7 miesięcy temu
Stoczni nie ma, polskiego przemysłu nie ma, OFE nie ma, ZUS na złość ostał się i ta jego konstytycja napisana przez kolesi
bEEzyfWr
gnago
7 miesięcy temu
Za zasługi to powinien mieć rentę socjalną
benia
7 miesięcy temu
Wstyd Panie Prezydencie oblatać głupstwa.
Szlachetny
7 miesięcy temu
Szlachetny Leszek się pochwalił swą szlachetnością
sory
7 miesięcy temu
Wałęsa coraz bardziej z wyglądu i z zachowania upodabnia się do Kiepskiego...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić