aktualizacja 

Ma 49 lat. Ludzie mają problem z tym, jak wygląda

56

Danelle McDougall, znana w social mediach jako spiritedstyled, pracuje jako stylistka. Ma śmiały i kolorowy styl, nie boi się odcieni tęczy i ubrań, które odsłaniają jej ciało. Przy tym ma 49 lat, więc nierzadko musi się mierzyć z nienawistnymi komentarzami.

Ma 49 lat. Ludzie mają problem z tym, jak wygląda
Danelle jest często krytykowana za swój styl (Instagram)

Pamiętaj o jednej zasadzie!

Danelle na TikToku obserwuje prawie 170 tys. osób. Wydawać by się mogło, że stylistka z pomocą social mediów będzie instruowała kobiety odnośnie tego, jakie zasady obowiązują przy dobieraniu garderoby.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Moda multifunkcjonalna, czyli zestaw, w którym zawsze wyglądasz modnie. Zapraszamy na panel Domodi
Jest jedna zasada: nie ma żadnych zasad! Ubieraj się w to, w czym czujesz się najlepiej - mówi swoim obserwatorkom stylistka.

Sama śmiało sięga po wielokolorowe kreacje, w których nie brakuje wzorów czy nawet cekinów. W jednej z ostatnich stylizacji postawiła na spódniczkę mini, adidasy oraz kucyki! Nie jest dla niej też problemem założenie okularów w kształcie serduszek. Do swoich obserwatorek Danelle zwraca się jak do koleżanek, czy przyjaciółek. Niestety, często spotyka się z hejtem ze względu na swój wiek.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Nigdy nie zrozumiem kobiet takich jak ty, które chcą ubierać się jak nastolatki - dodała druga.

Danelle nie przejmuje się krytyką. Jej filmiki na TikToku opatrzone są tytułami "prawie 50-tka usiłuje zostać influencerką".

Najważniejsze jest noszenie tego, co kochasz i w czym czujesz się komfortowo. Jeśli chcesz być ekstra, bądź taka. Jeśli chcesz być subtelna, bądź taka. Kiedy ubierasz się dla SIEBIE, to, co inni mówią i myślą, nie ma żadnego znaczenia. Noś to, co kochasz, niezależnie od wieku i rozmiaru - mówi w jednym z nagrań Danelle.

Jednak kreacje Danelle wskazują na jedno - nie jest jej obojętna okazja, na jaką się wybiera. Stara się dostosować swoje ubrania do miejsca i okoliczności. I to chyba jedyna zasada, jaką kieruje się stylistka. Jej stylizacje mają bardzo wielu zwolenników, którzy komplementują Danelle.

Masz niemal 50 lat? O rany, wyglądasz jak 30-latka! - skomentowano jeden z jej najnowszych filmików.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Warto pamiętać o tym, że kolorowa garderoba zawsze przykuwa uwagę. Noszą ją osoby pewne siebie, które nie boją się zostać zauważone i często, niestety, skrytykowane. Zdaniem naukowców kolory pozytywnie wpływają na naszą psychikę - zwłaszcza podczas jesiennej czy zimowej szaro burej aury. Dotyczy to zarówno garderoby, jak i przedmiotów którymi się otaczamy.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić