o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac.
Marta Kutkowska
|

Nie chciała zostać aktorką. Plany pokrzyżowała jej poważna operacja

22
Podziel się

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Wszyscy pamiętamy ją z kultowych ról w "Sarze", czy "13 posterunku". Mało kto wie, że w młodości prawdziwą pasją gwiazdy nie było aktorstwo, a muzyka.

Nie chciała zostać aktorką. Plany pokrzyżowała jej poważna operacja
Agnieszka Włodarczyk miała szansę na karierę muzyczną. (AKPA)
bDYWPoqJ

Agnieszka Włodarczyk zadebiutowała w wieku 14 lat na deskach teatru muzycznego "Studio Buffo". Aktorka występowała tam w kultowym musicalu "Metro". Udział w tym przedsięwzięciu wymagał nie tylko talentu aktorskiego, ale przede wszystkim - wokalnego.

"Studio Buffo", to prawdziwa kuźnia talentów. Udział w musicalach Janusza Józefowicza okazał się prawdziwą trampoliną do sławy wielu gwiazd. Wystarczy wymienić Edytę Górniak, czy Dodę.

Przerwane marzenia

Agnieszka Włodarczyk nie mogła pójść tą sama drogą, co inne wokalistki. Miała 16 lat, kiedy odkryto u niej groźne guzki na tarczycy, musiała poddać się operacji. Zabieg miał funkcję profilaktyczną, dzięki niemu aktorka uniknęła poważniejszych problemów zdrowotnych w przyszłości. Jednak operacja wyeliminowała ją na dłuższy czas z działalności estradowej.

bDYWPoqL

Tak Agnieszka Włodarczyk skomentowała odejście z teatru, przy okazji rzucając aluzje w kierunku swojego byłego szefa, Janusza Józefowicza:

Bardzo się cieszę, że odeszłam. Bóg czuwał nade mną - mówi o swojej rezygnacji z występów w "Studio Buffo".
bDYWPoqR

Na pytanie, czy nie żałuje, że mogłaby być teraz "drugą Nataszą Urbańską", odpowiada: "Nie byłabym, bo nie miałam wobec Józefowicza żadnych planów". Powiedziała też, że Józefowicz to tyran.

Po odejściu z teatru Agnieszka Włodarczyk poświęciła się aktorstwu. Jej wokalne plany musiały poczekać. W wielkim stylu udało jej się wrócić na scenę dzięki programowi "Jak oni śpiewają". Gwiazda w finale pokonała właśnie Nataszę Urbańską, co skończyło się niemałym skandalem. Zdenerwowany Janusz Józefowicz wyprowadził swoją protegowaną ze studia, a Agnieszkę Włodarczyk publicznie mieszał później z błotem.

Złota płyta

Po sukcesie w programie Agnieszka Włodarczyk wydała płytę "Nie Dla Oka", która zebrała pozytywne recenzje krytyków i pokryła się złotem. Potem wydała jeszcze jeden krążek z kolędami.

bDYWPoqS

Teraz Agnieszkę Włodarczyk można podziwiać w produkcjach teatralnych Anny Muchy. Za chwilę gwiazda zmierzy się z zupełnie nową rolą. Szczęśliwa aktorka już za kilka dni powita na świecie pierwsze dziecko.

Agnieszka Włodarczyk lubi zaskakiwać swoich fanów, być może jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w kwestii muzyki?

bDYWPoqT
Zobacz także: Na własnej skórze odc. 5
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYWPorm
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(22)
Wanda
2 miesiące temu
Mogłaby chociaż szkołę średnią ukończyć
polka
2 miesiące temu
Jak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zazdrość aż bucha, ludzie opamiętajcie się, to was zeżre od środka a covid dołoży !!
RUDOLF
2 miesiące temu
Jest taka samą aktorką jak Cichopek,Mroczki przed oczami i kilku innych bez szkoły i została aktorką w wieku 16 lat.
bDYWPorn
hahaha
2 miesiące temu
..mania wyższości odwrotnie proporcjonalna do wyglądu, talentu i osobowości!
hahaha
2 miesiące temu
...piękna!? Tylko z której strony, bo z tej przeciętna, inne takie same.
dobrzegada
2 miesiące temu
Czy to nie ta Agnieszka , co zabrała ojca dzieciom i wyszła za niego za mąż . I tak nie była z nim szczęśliwa , bardzo dobrze , nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu.
Otoja
2 miesiące temu
Myśle,ze nie tylko Agnieszka nie chciałaby być Natasza Urbanska.Maniera sceniczna Nataszy,która preferuje Jozefowicz jest dla mnie niestrawialną.To jest jakieś kiczowate
Jan1949
2 miesiące temu
Hahahaha
Prawda
2 miesiące temu
Prawie jak Żywiec Prawie jak Sabrina Prawie jak Piątnica Prawie!
Prawda
2 miesiące temu
Prawie jak Żywiec Prawie jak Sabrina Prawie jak Piątnica Prawie!
Gość
2 miesiące temu
A skene we Włocławku ominęła!!!a przecież tam zaczynała niby karierę???!!! pamięć krótką ma!
Aga
2 miesiące temu
Nie chciała zostać aktorką . dobre sobie hahahaha kto by chciał ją zatrudnić po tym jak rozbiła związek Anety , odebrała ojca dzieciom , życzę jej tego samego żeby ten przydupas ją zostawił , żeby została sama z dzieckiem
Gość...
2 miesiące temu
Mam pytanie, jaką szkołę muzyczną i aktorską ukończyła ta pani? Pytam poważnie,bez złośliwości, bo może coś przeoczyłam.
bDYWPorf
desperados
2 miesiące temu
No i?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić