aktualizacja 

Pracowała w McDonald's 2 lata. Mówi, czego nie zamawiać

168

Tish to była pracownica sieci McDonald's. Za pośrednictwem TikToka opowiedziała, jak wyglądała praca w barze szybkiej obsługi. Określiła ją jako "piekło". Radzi też, jakiej kanapki lepiej nie zamawiać.

Pracowała w McDonald's 2 lata. Mówi, czego nie zamawiać
Tish nagrała filmik o swojej pracy, który podbija internet. (TikTok)

Trish pracowała w McDonald's przez dwa i pół roku. Na TikToku wyznała, jak wspomina tę pracę. Niestety, opisała swoje doświadczenie jako "piekło".

Była pracownica słynnego baru szybkiej obsługi wyznała, że najgorzej wspomina pracę z powodu nieznośnych klientów. Niektórzy są dość uciążliwi i dają popalić pracownikom McDonald's.

Kobieta opublikowała nagranie na TikToku, w którym odegrała zabawną scenkę. Wcieliła się nie tylko w rolę klienta słynnej sieci, ale również pracownika. Ironicznie wyznała też, czego lepiej nie zamawiać, by uniknąć rozczarowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: USA: Znalazł robaka w kanapce z McDonalda

Była pracownica McDonald's szczerze o swojej pracy

Trish wyjaśniła, że ludzie często proszą o "tanią kanapkę z kurczakiem". Tym samym mają nadzieję, że otrzymają bułkę jedynie z majonezem i mięsem.

Ze względu na małą ilość składników klienci liczą też na niską cenę. Niestety, są w dużym błędzie. W McDonald's można kupić jedynie burgera z kurczakiem. Nawet z eliminacją niektórych składników, będzie kosztował tyle samo.

Nagranie Trish podbija sieć. W inspirowanym pracą dialogu na prośbę klienta o "najtańszą kanapkę z kurczakiem" Trish odpowiada: - W porządku, dodaję jednego McChickena, czy to wszystko?

Niezadowolony klient odpowiada: - Co? Nie. Chciałem najtańszą kanapkę z kurczakiem, tylko z majonezem i tylko sałatą.

Ok, zgadnij co, nie zarabiam wystarczająco dużo, żeby grać z tobą w głupie gry. Naszą najtańszą kanapką z kurczakiem jest McChicken i zgadnij, co się na niej znajduje, ding ding ding, majonez i sałata - żartuje na wideo kobieta.

Klient miał się oburzyć i powiedzieć, że "ma zawsze rację". Następnie zażądał przygotowania tego, co chce. Pracownica przytaknęła i przeszła do finalizacji zamówienia. Na koniec klient ponownie zapytał:

Dlaczego na ekranie wciąż jest napisane McChicken?

Filmik skomentowało wiele osób z branży gastronomicznej. Zgadzają się z ironicznym filmikiem Trish. Ich zdaniem klienci często idą w zaparte z obsługą i uważają, że wiedzą "więcej niż menadżerowie".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić