Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JKM
|

Zaprosił szefa na wesele. Ten wpadł w furię. Niebywały skandal

26
Podziel się

Jeden z internautów podzielił się niecodzienną historią ze swojej pracy. Użytkownik Reddita opisał, że zaprosił na wesele swojego szefa. Przełożony chciał wykorzystać okazję i zaproponował, że oświadczy się na uroczystości swojej wybrance. Pracownik jednak stanowczo odmówił. – Nie chcę rujnować wyjątkowego dnia mojej żony – podkreślił. Wtedy szef wpadł w szał i zaczął obrażać podwładnego.

Zaprosił szefa na wesele. Ten wpadł w furię. Niebywały skandal
Zaproszony na wesele szef, chciał oświadczyć się swojej wybrance na weselu pracownika (Pixabay)
bFdOwcoR

24-latek zaprosił na wesele swojego szefa. Ten jednak postawił go w bardzo niezręcznej sytuacji. Zaproponował, że skorzysta z okazji i oświadczy się na przyjęciu wybrance swojego serca.

Za dwa tygodnie biorę ślub i zaprosiłem szefa na wesele. Wczoraj zaproponował, żebym poprosił moją żonę, żeby zamiast rzucać bukiet za siebie, wręczyła go jego dziewczynie – która jest jedną z druhen. Tuż po tym szef miał się oświadczyć – opisał użytkownik Reddita.
bFdOwcoT

Szef poprosił o przysługę na weselu. Pomysł nie spodobał się pracownikowi

Pracownik opisuje, że pomysł nie przypadł mu do gustu. Kilka lat temu oglądał bowiem ze swoją narzeczoną film na Facebooku, na którym miała miejsce właśnie taka sytuacja. Partnerka 24-latka miała skrytykować tę koncepcję.

To jest bardzo słabe. Ludzie nie powinni prosić o takie rzeczy i stawiać panny młodej w trudnej sytuacji – cytuje swoją narzeczoną autor spisu.

24-latek stwierdził, że jego żona zawsze robi wszystko, żeby pomagać innym ludziom. Podkreślił, że gdyby przekazał jej prośbę szefa, pewnie by się zgodziła. Mężczyzna odrzucił jednak z góry taką myśl, ponieważ nie chce rujnować wyjątkowego dnia swojej wybranki.

bFdOwcoZ
Gdy powiedziałem o tym szefowi, wpadł w szał. Zarzucił mi, że nie zapytałem nawet mojej przyszłej żony. Stwierdził także, że skoro uginam się przed nią jeszcze przed ślubem, to później będzie tylko gorzej. Próbował także argumentować, że to byłaby idealna sceneria na jego oświadczyny – opisuje użytkownik Reddita.

Internauci krytykują zachowanie szefa. "Nie jest Twoim krewnym ani przyjacielem"

Historia odbiła się szerokim echem w sieci. Większość komentujących stanęła po stronie 24-latka. Podkreślono, że zachowanie jego przełożonego jest naprawdę nie w porządku.

Jest twoim szefem, a nie bliskim krewnym albo przyjacielem. Uważam, że samo proszenie o oświadczyny na weselu jest dość niegrzeczne, ale to, że zaczął obrażać Ciebie i Twoją żonę to już całkowita przesada – ocenił jeden z użytkowników pod wpisem.
bFdOwcpa

Obejrzyj także: Nietypowe oświadczyny

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdOwcpu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Liwia
3 dni temu
Ja bym się na takie coś nie zgodziła, na ślubie najważniejsza jest młoda para. Pod koniec stycznia mam ślub u znajomych i chcemy młodym zrobić niespodziankę wręczając im irobota i przygotowując prezentację ze zdjęciami.
Trudne sprawy...
7 dni temu
Trudna sprawa.
żonkoś
7 dni temu
Ja osobiście bym się zgodził na taki gest. Podkreśliło to by wyjątkowość uroczystości. Jeśli chodzi o reakcję szefa jeśli taka była to nie popieram!
bFdOwcpv
Mariola
7 dni temu
Wolę młode osoby nie nadają się na stanowisko szefa bo nie mają pojęcia o pracy i o komunikacji z ludźmi dlatego szef najlepiej po 50 tce który ma doświadczenie i wykształcenie a nie bez wykształcenia młody szczyl został szefem to jakaś kpina
Error404
1 tyg. temu
Bałagan w oczach,to jeszcze na weselu zrobiłby drugi.
Laura
1 tyg. temu
Zazwyczaj to zeza m i cpa i nie wiadomo co by robił na weselu porażka na sam widok!na stype bym zaprosiła predzej
Gosia
1 tyg. temu
Ja bym nigdy nie zaprosiła jakiegoś zezowatego jeszcze by się upił i bałaganu narobił nigdy w życiu żaden szef
Inn
1 tyg. temu
Jako szef dostałam zaproszenie na ślub i wesele. Przeprosiłam, ze niestety nie mogę skorzystać, przesłałam kosz z kwiatami. To absolutnie nie jest dobry pomysł - wspólna zabawa na rodzinnych uroczystościach. Odradzam.
Inn
1 tyg. temu
Jako szef dostałam zaproszenie na ślub i wesele. Przeprosiłam, ze niestety nie mogę skorzystać, przesłałam kosz z kwiatami. To absolutnie nie jest dobry pomysł - wspólna zabawa na rodzinnych uroczystościach. Odradzam.
skąś to znam
1 tyg. temu
ja bym się wkurzyła na takiej akcji na naszym weselu. Na naszym weselu świadkowa męża (jego siostra) nawaliła się zaczęła robić takie pozy do fotografa, niczym Angelina Joli z pamiętną nogą. Wszystkie zdjęcią z nią do przeróbki lub usunięcia. Masakra
Mama Michala
1 tyg. temu
Ale miał pomysł! chciał zaoszczędzić na innej scenerii!?
Olka
1 tyg. temu
Haha było mu oświadczyć że odchodzisz i już wielki szef 🤣
Mydełko Faa
1 tyg. temu
Niech daje szefowi i nie będzie problemu
bFdOwcpn
Farida2022
1 tyg. temu
Szef zachował się irracjonalnie. To był ślub pracownika i on decyduje . Szef nadużył swojej władzy. Myślał ,ze jest w pracy i może wydawać dyspozycje. Ja też bym się nie zgodziła. Nauczka -nie zapraszać szefa na rodzinne uroczystości.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić