aktualizacja 

Zrobiła to ze swoim pupilem. "Będziemy razem na zawsze"

14

Tiktokerka nie mogła pogodzić się ze śmiercią pupilki. Chciała ją mieć na zawsze przy sobie. Soren High zdecydowała się więc... zamrozić ciało ukochanej kotki Loki. Wydała na ten proces 2,5 tysiąca funtów, czyli w przeliczeniu na polską walutę ponad 13 tysięcy złotych. O sprawie pisze teraz portal "Daily Mail".

Zrobiła to ze swoim pupilem. "Będziemy razem na zawsze"
Zrobiła to ze swoim zmarłym kotem. (TikTok, @teapourn)

Kobieta pochodzi z Portland w stanie Oregon. Na co dzień, w wolnych chwilach, prowadzi własny kanał na TikToku o nazwie @teapourn. Aktualnie obserwuje ją na tej platformie już ponad 45 tysięcy internautów.

35-letnia Soren to projektantka mody, która dzieli się z użytkownikami sieci różnymi informacjami z życia prywatnego. Często i chętnie opowiada w filmikach, o tym, jak zamroziła ciało swojej kotki. Dzięki temu może z nią być już na zawsze.

Zamroziła ciało ukochanej kotki. Pupilka będzie z nią już na wieki

Tiktokerka do dzisiaj ma łzy w oczach, gdy wspomina, w jaki okrutny sposób straciła "najwierniejszą przyjaciółkę".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kot na bieżni próbuje zjeść rybę. Zabawne nagranie hitem sieci

Koszmar rozegrał się bowiem na zwykłym spacerze. Nagła i tragiczna śmierć 16-letniej pupilki okazała się totalnym ciosem dla jej właścicielki.

"Byłam świadkiem, jak moja kotka została zabita przez psa, którym się opiekowałam" - wyjaśniała. Futrzak nie miał szans w starciu z psem.

Soren przez miesiąc trzymała zmarłą Loki w zamrażarce. Następnie wysłała kotkę do Animal Family Pet Preservation w Ohio (firma zajmująca się wypychaniem martwych zwierząt). Tam wyciągnięto i skremowano jej organy, za wyjątkiem serca.

Specjaliści zamrozili pupilkę kobiety w pozie leżącej, z otwartymi oczami (zgodnie z życzeniem klientki). Kosztowało to 2,5 tysiąca funtów, czyli w przeliczeniu na polską walutę ponad 13 tysięcy złotych.

Teraz szczątki zwierzaka spoczywają na półce nocnej w pokoju Soren. Gdy tylko właścicielka ma ochotę, podchodzi i głaszcze nieodżałowaną kotkę.

Bardzo się cieszę, że budzę się obok niej każdego ranka i mogę ją pogłaskać - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić