Arcybiskup nie krył oburzenia. Chodzi o księżną Kate

10

Księżna Kate poinformowała, że zdiagnozowano u niej nowotwór. W ten sposób ucięła wielotygodniowe spekulacje na temat tego, gdzie jest i co się z nią dzieje. Tuż przed oświadczeniem żony księcia Williama głos zabrał arcybiskup Canterbury. Hierarcha grzmiał w brytyjskim radiu, potępiając domysły o Kate.

Arcybiskup nie krył oburzenia. Chodzi o księżną Kate
Arcybiskup nie krył oburzenia. Chodzi o księżną Kate (Getty Images, Instagram, @princeandprincessofwales)

W piątek 22 marca, w godzinach wieczornych w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które wstrząsnęło całym światem. U księżnej Kate zdiagnozowano nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy - powiedziała księżna, podkreślając, że "operacja przebiegła pomyślnie".

- Badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Dlatego mój zespół medyczny doradził mi, abym przeszła chemioterapię zapobiegawczą, a obecnie jestem na wczesnym etapie tego leczenia - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Hyży mówi o kompleksach, operacjach plastycznych, buncie synów i kontakcie z Grzegorzem Hyżym!

Kate wyznała także, że diagnoza była dla niej "ogromnym szokiem". - William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zająć się tą sprawą i poradzić sobie z nią prywatnie dla dobra naszej rodziny - tłumaczyła księżna.

Zanim rozpoczęłam leczenie, potrzebowałam czasu, aby dojść do siebie po poważnej operacji. Ale co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze - dodała.

Poinformowała, że "czuje się dobrze i z każdym dniem staje się silniejsza, skupiając się na rzeczach, które pomagają jej wyzdrowieć".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Arcybiskup nie krył oburzenia. Chodzi o księżną Kate

Co ciekawe, niedługo przed oświadczeniem Kate arcybiskup Canterbury w brytyjskim Times Radio potępił wszystkie domysły dotyczące księżnej.

Myślę, że mamy obsesję na punkcie spisku i nie mamy zielonego pojęcia o człowieczeństwie tych, którzy są w blasku fleszy. Należy pozwolić ludziom chorować, poddawać się operacjom, jakiekolwiek one są i żyć w spokoju, bez ludzi żądających, żeby co drugi dzień coś udowadniali. To wyjątkowo niezdrowe - powiedział angielski hierarcha.

- To tylko staromodne wiejskie plotki, które mogą teraz okrążyć świat w ciągu kilku sekund i musimy się od tego odwrócić. Plotkowanie w ten sposób jest niewłaściwe - dodał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić