Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dymek
|
aktualizacja

Beata Kozidrak nie stawiła się w sądzie. Miała odpowiadać za jazdę po alkoholu

85
Podziel się:

Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa odroczył rozprawę przeciwko Beacie Kozidrak. Gwiazda miała dziś odpowiadać za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. O jej wybryku mówiła cała Polska. Piosenkarka nie stawiła się jednak na rozprawie.

Beata Kozidrak nie stawiła się w sądzie. Miała odpowiadać za jazdę po alkoholu
Beata Kozidrak (AKPA)

Na początku września ubiegłego roku mediami wstrząsnęła informacja o złamaniu prawa przez Beatę Kozidrak. Gwiazda została zatrzymana przez policję na jednej z warszawskich ulic, kiedy prowadziła samochód pod wyraźnym wpływem alkoholu. Kozidrak w wydychanym powietrzu miała aż 2 promile.

Zobacz także: Beata Kozidrak usłyszała wyrok. Wiceminister sprawiedliwości krytykuje sędziego. "Zbyt łagodna kara"

Beata Kozidrak przyznała się do winy i wydała krótkie oświadczenie na Instagramie, w którym przeprosiła fanów. Pod koniec października sąd wydał wyrok w jej sprawie. Piosenkarka otrzymała karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności z pracami społecznymi, zakaz prowadzenia pojazdów oraz karę grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Kozidrak odwołała się jednak od tego wyroku, gdyż kara wydawała się jej zbyt wysoka. Odwołanie złożyła również prokuratura. Termin nowej rozprawy wyznaczono wówczas na 16 marca 2022 roku.

Choć nowa rozprawa miała odbyć się dzisiaj, Beata Kozidrak nie stawiła się przed sądem. Serwis Pomponik.pl donosi, że powodem jej nieobecność miał być planowany występ na imprezie Marcina Gortata w Los Angeles. Jak jednak poinformował sam koszykarz, wydarzenie Polish Heritage Night zostało odwołane z uwagi na tragiczną sytuację w Ukrainie. Beata Kozidrak nie zabrała w tej sprawie głosu.

Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa odroczył rozprawę do 4 maja.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(85)
Pobozny
2 tyg. temu
Gdyby była jak Jakimowicz patryjota pisu to by jej po sądach nie ciagali
NIEWINNA !
4 miesiące temu
Beata Kozidrak nie stawiła się w sądzie... ma to w PiSi taka ,,gwiazda" nie będzie odpowiadała za śmierć przedszkolaków idących prawidłowo po pasach których może by rozjechała nawalona jak wór przy 2°!!!
piotr
4 miesiące temu
dosypać zaocznie 20 tyś i po sprawie
Yhhh
4 miesiące temu
Matka Stiflera
Zic
4 miesiące temu
Rebecca
Maria
4 miesiące temu
Pani Kozidrak ,przeczytałam wszystkie komentarze na Pani temat i nie znalazłam żadnego pozytywnego ,a zatem powinna się pani wstydzić odwoływać i jeszcze nie wstawić się na sprawę,zawsze podziwiałam Pani piękny i mocny głos ale to co Pani zrobiła bedąc nietrzeżwa to żenada,nie wstyd Pani że wiekszośc ludzi nie bedzie chciało słuchać Pani pięknych utworów ,nie szkoda tych lat cięzkiej pracy i szacunku fanów ??????
*****
4 miesiące temu
Jeśli popierasz nas, to nie musisz.................. BĘDZIEMY CIE BRONIĆ JAK NIEPODLEGŁOŚCI. **
krytyczka
4 miesiące temu
Doprowadzenie i areszt dla alkoholiczki. Jak już pisałam, żadnej jej płyty nie kupię i niczego nie odsłucham. Nie sponsoruję takich ludzi.
a dlaczego mi...
4 miesiące temu
A dlaczego miałaby się stawiać,Roman się nie stawia, inni "wysoko postawienie" jak za czasów komuny się nie stawiają, to dlaczego Kozidrak miałaby się stawiać.
oll
4 miesiące temu
kara za oszustwo sądu pani beatko!!!!
podobnie jak ...
4 miesiące temu
Ma dom w RPA i w żupie sądy tutaj.
Atrapa Trybun...
4 miesiące temu
Mniej niż zero co na to ?
andy
4 miesiące temu
Będę tę sprawę obserwował...
Obserwator
4 miesiące temu
Bo ona ma tyle szacunku do Kasty sędziowskiej co normalny człowiek do oddanego moczu pod drzewkiem=NASTEPNA NIE TYKALNA ONA ALBO JEJ KASA??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić