aktualizacja 

Była gwiazdą filmu "Cześć Tereska". Smutne, jak skończyła

59

Film "Cześć Tereska" był przełomem w historii polskiego kina. Robert Gliński zdecydował się zrealizować odrzuconą przez innych historię dziewczyn z blokowisk. Aleksandra Gietner została dostrzeżona przez reżysera w poprawczaku. Dziewczyna otrzymała wówczas szanse na nowe, lepsze życie. Czy to wykorzystała?

Była gwiazdą filmu "Cześć Tereska". Smutne, jak skończyła
Była gwiazdą filmu "Cześć Tereska. Tak wygląda obecnie (Instagram)

Rok 2000. Nastoletnią penitencjariuszkę otwockiego poprawczaka wypatrzył reżyser Robert Gliński i zaangażował do głównej roli w filmie "Cześć Tereska", który opowiada historię młodej, wchodzącej w dorosłość dziewczyny, która wywodzi się z typowego polskiego blokowiska. Odtwórczyni tytułowej roli - Aleksandra Gietner, miała podobną historię, co podkreślało autentyczność tej produkcji.

Aleksandra Gietner dostała ogromną szansę, aby poukładać swoje życie na nowo. Niestety nie skorzystała z tego. Film został wyróżniony na festiwalu w Gdyni, a sama aktorka była nominowana do Orłów. Szansa przyszła także z zagranicy.

Główna bohaterka mogła wyjechać do Los Angeles. Zamiast tego wybrała podróż do... Pabianic. Wszystko z powodu miłości do chłopaka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Udawał policyjny radiowóz. 20-latek złapany na nagraniu
Żałuję, że nie poleciałam do Los Angeles. Byłam zakochana wtedy, a Łukasz przebywał w innej placówce i był na przepustce - wyznała kilka lat temu w jednym z wywiadów.

Popularność i pieniądze dawały dziewczynie szansę na normalne życie. Stare nawyki okazały się jednak silniejsze. Choć aktorka założyła rodzinę, już w 2010 r. ponownie trafiła za kraty za serię włamań i kradzieży. Kiedy dziewczyna znów znalazła się w więzieniu, jej córką musiała zająć się prababcia, a syn został jej odebrany.

Alkohol zamiast roli w filmie

Kilka lat temu kobieta postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę na powrót do aktorstwa. Pojawiła się na castingu do "Miasta 44". Talent do aktorstwa z pewnością miała, dlatego została zaproszona do dalszych prób kamerowych. Niestety, na kolejne spotkanie przyszła kompletnie pijana.

Gietner ma obecnie 38 lat. Nie posiada Instagrama, jednak jest aktywną użytkowniczką Facebooka. Na jej profilu można zobaczyć zdjęcia dzieci i mężczyzny, prawdopodobnie jej partnera. Mieszka w Pabianicach.

Los z pewnością ją mocno doświadczył. Wiele lat spędzonych w poprawczakach, więzieniach, pożar mieszkania oraz tragiczna śmierć matki. Obecnie z filmem nie ma nic wspólnego, jednak wygląda na to, że poukłada swoje życie na nowo.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić