Danuta Martyniuk w "Tańcu z gwiazdami"? Już wszystko jasne

9

Sensacyjne wieści przekazał "Super Express". Z doniesień tabloidu wynikało, że Danuta Martyniuk jest kuszona ogromnymi pieniędzmi przez stację Polsat, a wszystko po to, by zgodziła się na udział w "Tańcu z gwiazdami". Czy rzeczywiście jest coś na rzeczy? Żona Zenka zabrała głos.

Danuta Martyniuk w "Tańcu z gwiazdami"? Już wszystko jasne
Zenek Martyniuk zainwestował w nowy uśmiech? Różnica jest spora (AKPA)

Informator "Super Expressu" stwierdził, że żona Zenka Martyniuka znalazła się na liście kandydatów do nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". "Edward Miszczak zaprasza do programu żonę Zenka Martyniuka" - podał dziennik.

Jeśli przyjmie propozycję, Zenek z pewnością będzie kibicował jej na widowni, a to też dla nas duża atrakcja - zdradził informator "SE".

Przecieki mówiły o tym, że żona Zenka Martyniuka mogłaby zarabiać nawet 12 tysięcy złotych za odcinek. Pojawiały się już spekulacje, że udział w popularnym show mógłby otworzyć Danucie drzwi do wielkiej kariery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Danuta Martyniuk wspomina zdane prawo jazdy. Zenek kupił jej mercedesa

Danuta Martyniuk dementuje. "Bzdury"

Do sensacyjnych ustaleń "Super Expressu" Danuta Martyniuk odniosła się w rozmowie z Plotkiem. Żona króla disco polo wyraźnie dała do zrozumienia, że... plotki totalnie rozmijają się z rzeczywistością. Nie pozostawiła najmniejszych złudzeń!

To są bzdury wyssane z palca. Nikt się ze mną w tej sprawie nie kontaktował - podkreśliła.

A czy przyjęłaby ewentualną propozycję? - Gdyby nawet kiedyś się pojawiła taka propozycja, to na pewno bym się nie zgodziła. Lubię tańczyć, ale w sytuacjach prywatnych, a nie przed milionami telewidzów - dodała małżonka Zenka Martyniuka.

Danuta Martyniuk zauważyła również, że "Taniec z gwiazdami" to program z ciężkimi treningami. Podkreśliła ponadto, że uczestnikom towarzyszy "ogromna presja". Żona gwiazdora poza tym spostrzega, że w trakcie tego show trzeba się wystawiać na ocenę.

[To] absolutnie nie jest dla mnie - skwitowała jednoznacznie Danuta Martyniuk.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić