Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Kozidrak będzie sprzątała ulice przez 10 miesięcy?

41
Podziel się:

Beata Kozidrak została już skazana za kierowanie autem po spożyciu alkoholu. Mimo to prokuratura jej nie odpuszcza. Domaga się surowszego wyroku. Apelacja rozpatrzona zostanie już 8 sierpnia (poniedziałek).

Kozidrak będzie sprzątała ulice przez 10 miesięcy?
Beata Kozidrak (AKPA, AKPA)

Beata Kozidrak wsiadła za kółko po spożyciu alkoholu. Została zatrzymana przez policję, a kontrole wykazały, że miała dwa promile w wydychanym powietrzu.

Gwiazda usłyszała już wyrok - 50 tys. zł grzywny oraz pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wokalistka została poza tym zobligowana do zapłacenia 20 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej.

Prokuratura uznała, że ten wyrok jest zbyt łagodny. Zupełnie inaczej do sprawy podchodzili prawnicy Kozidrak. Twierdzili oni, że gwiazda została ukarana zbyt ostro.

Beata Kozidrak otrzyma ostrzejszą karę?

Teraz "Super Express" donosi o możliwości zaostrzenia kary dla Beaty Kozidrak. Apelacja zostanie rozpatrzona przez sąd już 8 sierpnia.

Prokurator Piotr Mączka mówi "SE", że kwota, którą miała zapłacić artystka, w jego opinii jest właściwa. Od początku wnioskował on jednak, by wokalistka straciła prawo jazdy na siedem lat i by wykonywała prace społeczne.

Jeżeli wniosek zostałby zrealizowany, to Kozidrak miałaby zostać ukarana 10 miesiącami ograniczenia wolności. Wspomniane źródło wyjaśnia, że polegałoby ono na "wykonywaniu nieodpłatnych prac na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie".

Zobacz także: Kozidrak potraktowana łagodnie? Adwokat przyznaje się do zaskoczenia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Kriss12
2 miesiące temu
Czy wszyscy którzy jej dokopali w komentarzach są już zadowoleni, ulżyło?? Nie pochwalam tego co zrobiła ale dajcie spokój kobiecie. Nigdy nic głupiego w życiu nie zrobiliście??
Adamus
2 miesiące temu
Popełniła kobita przestępstwo i to już chyba do niej dotarło i tak już będzie miała przerąbane do końca życia ale to są skutki alkoholizmu powinna się leczyć
To ja
2 miesiące temu
Dalibyście już jej święty spokój. Pewnie i tak ma wystarczająco zmartwien
Zazula
2 miesiące temu
Karma do niej przyjdzie i poniesie karę. Obudzi się rano cała w pryszczach i tak już pozostanie do późnej starości.
Donald
2 miesiące temu
Mogła należy do PO to nic by nie dostała,bo by ją bronili jak niepodległości.
daro
2 miesiące temu
70.000 to by było dużo dla mnie, Ona taką kasę zapewne wydaje na waciki. W Szajcarii za taki rajd by jej tak pieprznęli że musiała by swój dom sprzedać - bo tam się płaci od statusu materialnego.
arek
2 miesiące temu
I gdzie tu sprawiedliwość? Chory człowiek za zabranie batonika w sklepie idzie siedzieć, a tutaj babsko za kółkiem napierdzielone jak bombowiec, dostaje w sumie 70.000 kary? Co to za Święta Krowa? Powinna iść siedzieć i tyle. Gdyby poszła siedzieć chociażby na miesiąc, to do końca życia by się to za nią ciągnęło
Swój
2 miesiące temu
Znałem takiego co grał po weselach Tak się rozpił że umarł w wieku 42 lat
Jan
2 miesiące temu
Śpiewała grała po imprezach to musiała pić No i popadła w alkoholizm
Jan
2 miesiące temu
Powinna się zapisać do pisu to nie byłoby sprawy
Awans
2 miesiące temu
Mogła im dać w łapę i była by czysta
MiećkaAniołow...
2 miesiące temu
Będzie wykonywać nieodpłatne prace na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu. No to za wiele Becia się nie na zamiata, ot zdąży założyć walonki kamzelę i beretkę..., a już trza się będzie rozdziewać, bo czas pracy minął.
Olaf
2 miesiące temu
Powinna odrobić karę .sprzątać toalety .kara powinna być publiczna ..niech ma nauczkę wielką Kozidrak.
Tea
2 miesiące temu
Święte krowy to tylko w Indiach
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić