aktualizacja 

Książę William się doigrał. Przykry finał spotkania z kolegami

11

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają za sobą bardzo intensywny czas. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że książę William otrzymał szczególnie trudne zadanie – i to nie ze względu na status. Następca tronu... przez tydzień nie mógł normalnie chodzić!

Książę William się doigrał. Przykry finał spotkania z kolegami
Książę William miał poważne problemy z codziennym funkcjonowaniem. Co się stało? (Getty Images, 2023 Max Mumby/Indigo)

Jak informuje portal Mirror, książę William sam wyjawił, że miał problemy z chodzeniem. Następca tronu Wielkiej Brytanii zdradził też przyczyny, dla których czuł się do tego stopnia obolały.

Książę William miał kłopoty z chodzeniem. Co się stało?

Książę William starannie wybrał moment, kiedy wspomniał o swoich kłopotach. Następca brytyjskiego tronu poruszył ten temat w trakcie ceremonii inwestytury odbywającej się na zamku Windsor, której gwiazdą został Luther Blissett, były napastnik angielskiej drużyny piłkarskiej.

Były zawodnik Wielkiej Brytanii został doceniony za zasługi dla piłki nożnej i działalność charytatywną. W trakcie ceremonii książę William wyjawił, że sam należy do miłośników tej dyscypliny sportu. Więcej, zdarza mu się samemu grać w 11-osobowych meczach!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak długo mogą być dziećmi? Księżna Kate będzie musiała się tym martwić wcześniej, niż sądziła

To właśnie w trakcie jednego z meczów książę William doznał poważnej kontuzji. Starszy syn nowego króla Wielkiej Brytanii do tego stopnia starał się, aby jego drużyna wygrała, że jeszcze przez kolejny tydzień musiał borykać się z bólem mięśni i urazem.

Powiedział, że grał w zeszłym tygodniu i powiedział, że potem nie mógł chodzić przez tydzień. Mówił, że nadal grają w jedenaście osób – żartował z księcia Luther Blissett (Mirror).

Książę William jest prezesem brytyjskiego Związku Piłki Nożnej. Regularnie bywa widywany na trybunach różnych meczów, nierzadko w otoczeniu bliskich, z którymi wspólnie kibicuje reprezentacji Anglii. Następcy tronu nie zabrakło m.in. na Pucharze Anglii w 2015 roku.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić