Metamorfoza Przemka ze "Ślubu...". W TV usłyszał, że jest "przy kości"

6

Przemysław Wereszczyński to uczestnik 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali go w parę z Justyną, która przed kamerami zwróciła uwagę na ciało męża twierdząc, że jest "przy kości". Po wielu miesiącach, Przemek pokazał efekty swojej ciężkiej pracy. Przeszedł prawdziwą metamorfozę.

Metamorfoza Przemka ze "Ślubu...". W TV usłyszał, że jest "przy kości"
Przemek ze "Ślubu..." przeszedł metamorfozę. W TV usłyszał, że jest "przy kości" (Facebook, Ślub od pierwszego wejrzenia TVN)

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył swoich fanów. Uczestnik telewizyjnego eksperymentu przeszedł prawdziwą metamorfozę! Mąż Justyny został przez nią oceniony w jednym z najnowszych odcinków jako osoba "przy kości". Kobieta stwierdziła, że jej towarzysz ma kilka zbędnych kilogramów i martwi się o jego zdrowie w przyszłości.

Kilka dni po publikacji najnowszego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na platformie Player.pl, Przemek pokazał się na Instagramie. Mężczyzna zaskoczył internautów swoim zdjęciem. Przeszedł bowiem prawdziwą metamorfozę i wygląda rewelacyjnie. Przemek zrzucił kilka kilogramów, co widać gołym okiem.

We wpisie przyznał, że od roku chodzi na siłownię. Do tego stosuje dietę. - Chodzenie na siłownię od prawie roku plus dieta dały efekty. Dziękuje za wszystkie miłe słowa od was! Dają motywację do dalszej pracy - napisał telewizyjny mąż Justyny.

Czyżby Przemek przejął się słowami Justyny? Tego nie wiadomo, jednak jedno jest pewne. Internauci są z niego bardzo dumni, czego wyraz dają w komentarzach.

Wielkie brawa, dobra robota, chociaż w programie też wyglądałeś spoko, do "grubasa" było Ci jeszcze daleko, ale samozaparcie i chęć zmiany potrafią zrobić robotę.
Wyglądasz rewelacyjnie!
No no jaki przystojniak, teraz to "Ślub od pierwszego wejrzenia" już Ci niepotrzebny.
Byłeś piękny... teraz to już przesadziłeś.
Ty chłopie "przy kości"! Jakbyś kiedyś prowadził kursy, jak być cierpliwym to za udział płacę węglem!

Zdjęcia Przemka po metamorfozie można zobaczyć niżej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić