Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Oto "najpiękniejsza dziewczynka świata". Wygląda jak Angelina Jolie

21

Angelina Jolie od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na Ziemi. Piękne, duże oczy, słynne ogromne usta (naturalne!) i szlachetne rysy twarzy to cechy, które charakteryzują aktorkę. Jak się jednak okazuje, ma ona swojego małego klona i nie jest to jej córka!

Oto "najpiękniejsza dziewczynka świata". Wygląda jak Angelina Jolie
Angelina Jolie i dziewczynka (AKPA, TikTok, AKPA)

Któż by nie chciał wyglądać jak Angelina Jolie? Nie ma chyba takiej kobiety na świecie. Aktorka jest ikoną urody, od lat przodującą w rankingach na najpiękniejszą twarz świata.

Miliony przedstawicielek płci pięknej od lat robią sobie dziesiątki operacji plastycznych, by upodobnić się do swojej idolki. Niestety, najczęściej skutki są opłakane, a efekt marny. Jolie jest bowiem naturalnie piękna.

Chirurdzy plastyczni wskazywali nawet, że Jolie ma najpiękniejszą twarz świata. Wszystko przez symetrię w twarzy i odpowiednie odległości między poszczególnymi jej częściami.

Dogonić ideał

Angelina zachwycała urodą już jako dziecko. Trudno się temu dziwić - jej rodzice, również aktorzy, to Marcheline Bertrand i Johnn Voight.

Jak się jednak okazuje, nie trzeba urodzić się jako owoc miłości gwiazdorskiej pary, by tak wyglądać. Udowodniła to pewna TikTokerka, której latorośl wygląda... dokładnie jak hollywoodzka aktorka.

Dziewczynka ma blond loczki, duże zielone oczy i pełne usta. Internauci, gdy ją zobaczyli, padli z wrażenia.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
To będzie łamaczka serc - zachwycała się jedna z komentujących na TikToku.
Najładniejsze dziecko jakie widziałam - wtórowała druga.
Angelina Jolie, a jej mama wygląda jak Florence Pugh - dodała trzecia.
Jest przesłodka - napisała z kolei inna.

Dziewczynka rzeczywiście jest przeurocza. Czas pokaże, czy wyrośnie z niej prawdziwa piękność na miarę Angeliny Jolie, a może zupełnie się zmieni i będzie piękna, jednak w "swoim" stylu.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić