Paulina Smaszcz mówi to otwarcie. Tym Kurzajewski bardzo ją rozczarował

9

Paulina Smaszcz ostatnimi czasy bardzo często pojawia się w mediach. Głównie za sprawą przepychanek z Maciejem Kurzajewskim. Awanturami zmęczeni są już jej synowie, choć... początkowo podobno sami chcieli, by popularna mama wkroczyła do akcji.

Paulina Smaszcz mówi to otwarcie. Tym Kurzajewski bardzo ją rozczarował
Paulina Smaszcz (AKPA, AKPA)

Niedawno Paulina Smaszcz pojawiła się na kanale Moontalk. W trakcie rozmowy z Magdaleną Kasperowicz zaznaczyła, że Maciej Kurzajewski jest jej obojętny i od dawna go nie kocha. Liczy się dla niej tylko to, by pamiętał o swoich synach.

Chodzi mi tylko o to, żeby on nie zapominał, że ma dwóch synów, o których życie bardzo walczyliśmy - spostrzegała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Hyży komentuje związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Gorzkie wyznanie Pauliny Smaszcz

Prowadząca rozmowę dopytywała, czy popularny dziennikarz zapomniał o dzieciach. W odpowiedzi Smaszcz stwierdziła, że ostatnio tak właśnie jest. Zaznaczyła poza tym, że Julian i Franciszek poprosili ją, by ujawniła prawdę na temat nowej relacji ich ojca. W pewnym momencie postanowili jednak powiedzieć "stop".

Oni mnie poprosili o ujawnienie prawdy i powiedzieli: "mamo, chyba to był czas, bo ta sytuacja była nie do zniesienia". Natomiast teraz mówią tak: "Mamo, powiedziałaś już, co miałaś do powiedzenia. Kto wie, jaka jest prawda, ten wie. W związku z tym chciałam powiedzieć oficjalnie, że ja już nie komentuję. Mam jeszcze dużo newsów, ale moi synowie już nie chcą - podkreśliła dziennikarka.

Smaszcz otwarcie wyznała też, co najmocniej rozzłościło ją w postępowaniu Kurzajewskiego. - To, że on okłamywał moich synów, robił z gęby cholewę, mało tego, jeszcze wykorzystywał ich do supportowania swoich kłamstw i oni wtedy zadzwonili do mnie i powiedzieli: "Mamo, to już jest finał". Nie może być tak, że dzieci kolejnej partnerki są ważniejsze niż jego dzieci, do tego nie dopuszczę - zapewniła dziennikarka i prezenterka w rozmowie z kanałem Moontalk.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić