Poruszający wpis mamy Murańskiego. "Mój wszechświat"

14

W lutym 2023 roku zmarł Mateusz Murański. Nadal wiele osób nie może pogodzić się z jego odejściem. Utratę syna opłakuje Joanna Godlewska-Murańska, która opublikowała w sieci poruszający wpis. Trudno przejść obok niego zupełnie obojętnie.

Poruszający wpis mamy Murańskiego. "Mój wszechświat"
Mateusz Murański (Licencjodawca, AKPA)

Niemałym echem odbiła się śmierć Mateusza Murańskiego. Prokuratura poinformowała, że mężczyzna zmarł ze względu na ostrą niewydolność krążeniowo-oddechową. Tym samym ucięte zostały wszelkie spekulacje na temat przyczyn zgonu.

Od pogrzebu Murańskiego minęło już kilka miesięcy. Mimo to wiele osób nadal nie może pogodzić się z jego odejściem. Z okazji Dnia Dziecka mama zawodnika Fame MMA i aktora upubliczniła stare zdjęcie Mateusza.

Jednocześnie w bardzo wzruszający sposób opowiedziała o synu. "Mati, serce moje, mój wszechświat, moja nieskończoność. Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka, bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość. Nasz najukochańszy synku. Zawsze razem. Na zawsze razem" - napisała Joanna Godlewska-Murańska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wpadka Prigożyna. Wystąpił w Rosji na tle niebiesko-żółtych barw Ukrainy

Na tym jednak nie skończyła. Matka Mateusza Murańskiego podkreśliła bowiem również, że ma nadzieję na ponowne spotkanie z ukochanym synem.

Ta nić jest nierozerwalna, a emocje wieczne. Do zobaczenia po drugiej stronie - podsumowała.

Jacek Murański: Nasze serca z mamą krwawią

Jacek Murański również mocno rozpacza po utracie syna. Ojciec gwiazdora w jednym z wpisów stwierdził, że dostrzega znaki, które przekazuje mu Mateusz.

Nasze serca z mamą krwawią, pozostał nam po tobie cudowny uśmiech, który był zwierciadłem twojej duszy i kontakt z tobą, którego doświadczamy niemal codziennie - pisał Jacek Murański.

Jednocześnie przekazał, że trwają przygotowania do produkcji filmu o Mateuszu Murańskim. Zawodnikiem Fame MMA zainteresowała się duża grupa medialna, która ma przygotować dokument podobny do filmu "Ania".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić