Rutkowski junior będzie miał kolejne przyjęcie. I to nie w Polsce

9

Syn Krzysztofa Rutkowskiego skończył niedawno 10 lat. Z tej okazji detektyw i jego żona zorganizowali urodzinowe przyjęcie, na którym pojawiły się koleżanki i koledzy Krzysztofa juniora. A to nie koniec, bowiem kolejna impreza urodzinowa odbędzie się już poza zagranicami kraju. W miejscu, które Polacy chętnie wybierają na wakacje.

Rutkowski junior będzie miał kolejne przyjęcie. I to nie w Polsce
Krzysztof Rutkowski junior będzie miał kolejne przyjęcie. I to nie w Polsce (AKPA)

Krzysztof Rutkowski i jego rodzinka chętnie odsłaniają przed światem wiele aspektów swojej codzienności. Bohaterem ich postów w mediach społecznościowych jest często Krzysztof Rutkowski Junior, który zresztą ma już założony swój oficjalny profil na Instagramie. Tam tytułuje się rzecz jasna jako "przyszły detektyw".

10-latek ma bajkowe życie. Według mediów, jego ostatnia impreza urodzinowa kosztowała około... 100 tysięcy złotych. Maja i Krzysztof zaprosili na wydarzenie fotoreporterów. Motywem przewodnim urodzinowego balu były militaria. Nie zabrakło wojskowych dekoracji, pokazu broni, wielkiego tortu i ścianki do zdjęć.

Jak podaje portal ShowNews.pl, rodzice chłopca szykują mu kolejne przyjęcie z okazji urodzin, tym razem w Grecji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kobiety firmują porażkę PiS? Kuriozalna riposta byłego ministra
Gdy byłam w tej restauracji po raz pierwszy, czułam się jak w bajce. Dekoracje są zmieniane co dwa, trzy miesiące. Urodziny odbędą się w bajkowej scenerii. Więcej szczegółów widzowie będą mogli zobaczyć w sieci. Może zrobię filmik z tego wydarzenia albo dodam na relację na Instagramie. Chciałabym teraz już nie musieć się skupiać na nagrywaniu, ale na tym, żeby spędzić czas z najbliższymi - zdradziła Maja Rutkowski w rozmowie z ShowNews.pl.

10-latek pójdzie w ślady ojca?

Krzysztof Rutkowski nazywany jest naczelnym detektywem polskiego show biznesu. Mężczyzna nie posiada licencji, ale nie przeszkadza mu to w rozwiązywaniu głośnych, medialnych spraw.

Jego kariera nabrała rozpędu po tym kilkanaście lat temu, gdy zaczął współpracę z TVN przy produkcji programu "Detektyw", dokumentującego wybrane akcje jego biura.

Rutkowski w latach 1990-2001 był właścicielem Biura Detektywistycznego "Rutkowski", a w 2002 roku został właścicielem Biura Doradczego. Nic dziwnego, że 63-latek jest bardzo zamożnym człowiekiem. Prawdziwe kokosy agencja detektywistyczna zbija na zleceniach biznesowych dotyczących przedsiębiorstw, a nie osób fizycznych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić