Sam nie dał rady. Andrzej z Plutycz potrzebował wsparcia

25

Na antenie Fokus TV wyemitowany został kolejny odcinek hitowego serialu "Rolnicy. Podlasie". Znów działo się naprawdę sporo. Tym razem Andrzej potrzebował pomocy przy pracach w swoim gospodarstwie.

Sam nie dał rady. Andrzej z Plutycz potrzebował wsparcia
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Zaczęło się od tego, że Gienek i Jastrząb zajęli się karmieniem drobiu. Andrzej potrzebował ich pomocy przy układaniu bel na polu. Oczywiście mógł liczyć na odpowiednie wsparcie.

Po pracy Gienek i Sławek dyskutowali o wymarzonych wakacjach. W Pokaniewie Tomek i Wiesiek przygotowali zaś pryzmę, która ma spełnić swoją rolę do czasu zbiorów kukurydzy.

Monika wraz ze znajomymi zajęła się ozdabianiem koszyków z owocami i warzywami. Kobiety ustanowiły sobie jasny cel w postaci walki o triumf w konkursie na dekoracje dożynkowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Daria Zawiałow jurorką w "The Voice of Poland" lub innym muzycznym show? "Kiedyś może chciałabym spróbować"

Do Maćka w Kundzicach przyjechali przedstawiciele firmy wycinkowej. Wszystko po to, by ustalić skalę szkód spowodowanych przez huragan. Agnieszka i Jarek z Bronowa pomagali rolnikowi usunąć gałęzie i pnie, które pozostawiła na podwórzu trąba powietrzna.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić