Schreiber wybuchła. "Nie wierzę". Powiedziała, jaka jest prawda

257

Marianna Schreiber za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradza coraz więcej szczegółów na temat swojego życia prywatnego. Jedna z internautek zarzuciła żonie ministra PiS, że za masło czasu poświęca swojej córce. Aspirująca modelka nie wytrzymała. Odpowiedziała w dosadny sposób.

Schreiber wybuchła. "Nie wierzę". Powiedziała, jaka jest prawda
Marianna Schreiber (Instagram)

Odkąd Marianna Schreiber pojawiła się w programie "Top Model", nie daje o sobie zapomnieć. Jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, publikuje zdjęcia i chętnie odpowiada na pytania internautów. Nie wszystkim jednak podoba się, to co robi żona ministra PiS.

Aspirująca modelka i aktywistka coraz więcej publikuje zdjęć i nagrań, na których widać jej męża Łukasza Schreibera - ministra PiS, i córeczkę Patrycję. W niedzielę na Instastories opublikowała krótkie nagranie, na którym widać, jak córka Schreiberów samotnie gra w szachy. "Szachistka po tacie...(lubi się także "bawić" sama szachami)" - napisała Marianna Schreiber.

Żona polityka została szybko za to skrytykowana. Pewna internautka zarzuciła modelce, że "latać z gołym tyłkiem po mieście ma czas, ale poświęcić dziecku 30 min już nie ma".

Modelka odpowiedziała na zarzuty internautki

28-latka nie wytrzymała i postanowiła w dosadny sposób odpowiedzieć na zarzuty internautki. Marianna Schreiber podkreśliła, że to ona głównie opiekuje się córeczką.

Nie wierzę... zwykle staram się nie reagować, ale w przypadku gdy właściwie tylko ja opiekuje się córką, nie dałam rady nie skomentować. To jest plan dodatkowych zajęć mojej córki, na które wożę, czekam, jestem z nią - JA. Szkoła zawożenie i odbieranie- JA, opieka w domu, lekcje - JA - podkreśla modelka.

"Naprawdę czasami warto przemyśleć, zanim się komuś tak napisze. To tak jakby powiedzieć matce kilkorga dzieci, że nic nie robi, bo siedzi w domu. Wstydźmy się, kobiety kobietom tak pisać" - odpowiedziała internautce żona ministra PiS.

Zobacz także: Robert Kochanek: "Żadne rozstanie nie jest przyjemne"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić