o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Antonina Jazińska
|

Strzelanina w domu Rona Ely'ego. Ujawniono kolejne fakty w sprawie

1
Podziel się

Rok temu doszło do strzelaniny w domu aktora Rona Ely'ego. Aktor stracił wówczas żonę i syna. Winą za masakrę obarcza policjantów.

Strzelanina w domu Rona Ely'ego. Ujawniono kolejne fakty w sprawie
Ron Ely oskarża policję o zatajanie prawdy (Getty Images)
bDfObpqt

W sierpniu 2019 r. w domu Rona Ely'ego w Kalifornii doszło do prawdziwej tragedii. Jego syn Cameron rzucił się na matkę z nożem i ją zamordował. W zabójstwo chciał wrobić ojca. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, śmiertelnie postrzelili agresywnego chłopaka. Na oczach aktora zginęli żona i syn.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że Cameron, który wezwał policję, całą winę zrzucał na ojca. Wiadomo też, że sprawiał wrażenie uzbrojonego i przybrał postawę, jakby mierzył do funkcjonariuszy z broni.

bDfObpqv

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Jednak Ron Ely twierdzi inaczej. Do sądu wpłynął pozew przeciwko biuru szeryfa Santa Barbara w Kalifornii. Zdaniem aktora nie stwarzał zagrożenia dla mundurowych, którzy odmawiali udzielenia pomocy medycznej rannej żonie. Ci z kolei twierdzą, że gdy przyjechali, żona Rona Ely'ego już nie żyła.

W pozwie aktor zasugerował, że nie chcieli wezwać pogotowia ratunkowego mimo zgłoszenia ataku. Zgon Valerie stwierdzono dopiero 30 minutach po przybyciu pierwszych jednostek, kiedy medykom pozwolono ją w końcu zbadać.

bDfObpqB

Ron Ely utrzymuje też, że policjanci uniemożliwiali ratownikom dostęp do postrzelonego Camerona przez kilkanaście minut.

bDfObpqW
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(1)
ja yeah-bie
3 tyg. temu
Who gives a shit
Najnowsze komentarze (1)
ja yeah-bie
3 tyg. temu
Who gives a shit
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić