Ta para przyszła do TVP. Chwilę później kobietę dosłownie zamurowało

202

Niecodzienne sceny rozegrały się w środowym "Pytaniu na śniadanie". Widzowie byli świadkami zaręczyn pary młodych aktorów. Dziewczyna do końca nie wiedziała, co szykuje jej ukochany.

Ta para przyszła do TVP. Chwilę później kobietę dosłownie zamurowało
Widzowie środowego "Pytania na śniadanie" zobaczyli na antenie zaręczyny gości programu (Kadr z TVP)

Adam Kokoszka i Kamila Afeltowicz gościli w śniadaniowym programie telewizyjnej Dwójki, by podzielić się z widzami pomysłami na nietypowe i zaskakujące randki. Próbująca swoich sił w modelingu i aktorstwie para opowiadała o swoich pomysłach na romantyczne spotkania we dwoje, zdradzając przy okazji, że często lubią się wzajemnie zaskakiwać.

Niedługo potem widzowie i gospodarze programu przekonali się, że nie są to puste słowa. Kiedy pod koniec rozmowy zaproszeni goście przeszli do dalszej części studia przystrojonej efektownie balonami w kształcie serca, zapalonymi świecami i płatkami róż Adam przystąpił do akcji!

Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa

Gość programu niespodziewanie wyjął pierścionek zaręczynowy z kieszeni marynarki i klękając niczym książę z bajki, poprosił dziewczynę o rękę. Kamila Afeltowicz nie kryła zaskoczenia, do końca będąc przekonana, że niezwykła aranżacja studia służy wyłącznie potrzebom omawianego na antenie programu.

Z pewnością nie musimy dodawać, że wybranka Adama Kokoszki oczywiście przyjęła jego oświadczyny. Niedługo potem dumna redakcja "Pytania na śniadanie" pochwaliła się wydarzeniem na swoim Instagramie, życząc narzeczonym wszystkiego najlepszego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić