Tadeusz Sznuk przez lata to ukrywał. Prawda w końcu wyszła na jaw

3

Widzowie doskonale kojarzą Tadeusza Sznuka. Oczywiście wszystko za sprawą jego występów w roli prowadzącego program "Jeden z dziesięciu". Fani niewiele wiedzą jednak na temat jego życia prywatnego. Teraz światło dzienne ujrzały dość zaskakujące wieści.

Tadeusz Sznuk przez lata to ukrywał. Prawda w końcu wyszła na jaw
Tadeusz Sznuk (AKPA)

Program "Jeden z dziesięciu" jest wręcz kultowy. Na antenie Telewizji Polskiej pojawia się od niemal... trzydziestu lat. To najdłużej emitowany teleturniej w historii polskiej telewizji.

W rolę prowadzącego wciela się Tadeusz Sznuk, który niedawno obchodził 80. urodziny. Co ciekawe, swoją przygodę z telewizją rozpoczął... zupełnie przypadkowo. W jednym z wywiadów wprost wyznał, że w ogóle nie myślał o karierze na srebrnym ekranie.

Nigdy nie marzyłem o karierze prezentera, to wszystko stało się przypadkiem. Pracowałem w radiu i wtedy przyszła propozycja nagrania próbnego odcinka. Spodobało się wydawcom. To było dla mnie całkiem nowe doświadczenie. Wtedy telewizja tego rodzaju, i nadawana o tej porze, dopiero się zaczynała. Muszę powiedzieć, że to niemowlę bardzo się rozwinęło - ujawniał w rozmowie z reporterem TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Idealny czas na urlop. "Ceny nie rosną"

Nietypowa pasja Tadeusza Sznuka

Widzowie niewiele wiedzą na temat życia prywatnego Tadeusza Sznuka. Prezenter przez lata ukrywał choćby swoją oryginalną pasję. Jest nią lotnictwo.

Sznuk spełnia się jako komentator Pikniku Lotniczego w Płocku oraz Mazury AIRSHOW w Giżycku. Miał też okazję napisać kilka artykułów o lotnictwie. Ukazały się one na łamach najstarszego periodyku o tej tematyce, a więc magazynu "Skrzydlata Polska".

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że Sznuk... ma licencję pilota!

Latanie to dla mnie bardzo ważny etap w życiu, bo wiele uczy. Przede wszystkim tego, żeby nie udawać, że prawa fizyki są jednakowe dla wszystkich i tu nie ma co kombinować. Latanie uczy odpowiedzialności, tylko trzeba być zdyscyplinowanym i pokornym wobec przyrody - mówił w rozmowie z "Życiem na gorąco".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić