Tak Jacek Kurski zareagował na odejście Marzeny Rogalskiej. Szokujące

153

Prowadząca program "Pytanie na Śniadanie" postanowiła odejść z TVP. Jacek Kurski porównał to do momentu, kiedy telewizję opuścił Robert Makłowicz czy Grażyna Torbicka. Był praktycznie obojętny.

Tak Jacek Kurski zareagował na odejście Marzeny Rogalskiej. Szokujące
Marzena Rogalska podczas programu "Pytanie na Śniadanie" (Instagram)

Programy śniadaniowe w telewizji cieszą się dużą popularnością. Marzena Rogalska stała się ikoną "Pytania na Śniadanie", bo program ten prowadziła od wielu lat i kochała swoją pracę. Postanowiła jednak zmienić coś w swoim życiu.

Po 12 latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - napisała na Instagramie.

W miniony czwartek Telewizja Polska zaprezentowała ramówkę TVP. Po części oficjalnej Jacek Kurski odpowiadał na pytania dziennikarzy. Zapytano go o to, co czuł, kiedy Marzena Rogalska poinformowała o odejściu.

Czułem to samo, co wtedy, gdy postanowił się rozstać z nami pan Makłowicz, pan Orłoś, pani Torbicka czy jeszcze inne osoby... Nic nie poczułem - wyjawił cytowany przez "Fakt".

Stwierdził też, że "telewizja sobie poradzi bez niektórych nazwisk i gwiazd, natomiast te gwiazdy sobie nie poradzą bez telewizji". Zasugerował, że być może właśnie niektórych blask osłabł po odejściu z TVP.

Marzena Rogalska nie pozostanie bezrobotna. Ma audycje w Radiu Złote Przeboje, a także gra w teatrze. Ma także już plany na inne aktywności, o których zamierza informować swoich fanów.

Zobacz także: Nie tylko telewizja. Inne zajęcia Rogalskiej
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić