Tak Krzysztof Krawczyk zwracał się do żony. Szczere wyznanie

21

Mimo że Krzysztof Krawczyk odszedł już ponad dwa lata temu, jego żona, Ewa wciąż bardzo mocno go kocha. - Nadal jestem zakochana w swoim mężu, kocham go bardzo - wyznała żona artysty w rozmowie z magazynem "Viva!". Zdradziła też, jak Krzysztof zwracał się do niej.

Tak Krzysztof Krawczyk zwracał się do żony. Szczere wyznanie
Ewa i Krzysztof Krawczykowie. (AKPA, AKPA)

Krzysztof Krawczyk w marcu 2021 r. trafił do szpitala wskutek zakażenia koronawirusem. Dwa dni przed śmiercią poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że opuścił szpital i czuje się lepiej. Niestety, 5 kwietnia około południa zasłabł w swoim domu w Jedliczach. Zmarł po kilku godzinach.

Ewa i Krzysztof Krawczykowie byli razem prawie 40 lat. Byli wprost nierozłączni. Ewa Krawczyk przez długie miesiące nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego.

- Ostatnio często mi się śni. Po jego śmierci całkowicie zmieniłam swój stosunek do życia, stałam się lepszą osobą – wyznała Ewa Krawczyk w wywiadzie dla "Vivy!".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"
- Nie ma takich słów, którymi wyraziłabym mój smutek i żal po jego śmierci. To była dużo większa trauma niż po śmierci mojej mamy. Wtedy jednak Krzysztof odwołał swoje koncerty, żeby być przy mnie. A jak odszedł, zostałam sama. Zresztą, któż mógłby mnie wesprzeć, jak straciłam najważniejszego człowieka w moim życiu, z którym przeżyłam prawie 40 lat. Byliśmy ze sobą non stop, wspieraliśmy się nawzajem. Poświęciłam się Krzysiowi całkowicie, żyłam jego życiem… - wyznała wdowa po muzyku.

Ewa Krawczyk zapytała kiedyś męża, dlaczego nigdy nie był o nią zazdrosny. Dla Krzysztofa Krawczyka - jak mówił - była aniołem.

- Gdybym mogła, nieba bym mu przychyliła. Zapytałam go kiedyś, dlaczego nigdy nie okazywał mi zazdrości, nie zrobił awantury. A on: "Ewuniu, tak ciebie kocham, że jak na ciebie patrzyłem, to aż serce bolało mnie z miłości. Przy każdej rozmowie telefonicznej mówił, że mnie kocha. Bez żadnej okazji kupował mi kwiaty, prezenty. O nic nie musiałam go prosić. "Ewunia, kup sobie, co chcesz. Bądź szczęśliwa. Tatuś ci na wszystko pozwala", żartował, bo byłam od niego o 14 lat młodsza - wspomina w wywiadzie Ewa Krawczyk.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić