Waldemar Kozłowski| 
aktualizacja 

Tomasz Komenda po metamorfozie. Dostał w prezencie nowy uśmiech

125

Niesłusznie skazany na 25 lat więzienia Tomasz Komenda już nie przypomina siebie sprzed dwóch lat, gdy wychodził na wolność. Dzięki licznym oznakom wsparcia jest szczęśliwy i ma piękne perspektywy na przyszłość.

Tomasz Komenda po metamorfozie. Dostał w prezencie nowy uśmiech
Tomasz Komenda poddał się stomatologicznej metamorfozie (Getty Images)

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat po tym, gdy został niesłusznie skazany za zgwałcenie i zamordowanie nastolatki. Miał pozostać w więzieniu 25 lat, ale w 2018 r. został uniewinniony i wypuszczony na wolność. Sprawa była szeroko opisywana w mediach, powstała książka na ten temat, a niedawno do kin wszedł film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Komenda od dwóch lat układa sobie życie na nowo. Niedługo stanie na ślubnym kobiercu i zostanie ojcem. Ma pracę w fundacji braci Collins, którzy podarowali mu ostatnio wyjątkowy prezent – metamorfozę w klinice stomatologii.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jedna z klinik w Stalowej Woli zamieściła na Facebooku zdjęcie Tomasza Komendy, który zawitał w jej progi. "Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy. Bracia Collins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie" – zdradził właściciel kliniki.

"Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech" – podkreślił stomatolog.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na kolejnym zdjęciu widać już Tomasza uśmiechniętego od ucha do ucha z podpisem: "Właśnie tak wygląda uśmiechnięty i szczęśliwy człowiek z pięknymi perspektywami na przyszłość".

Zobacz także: Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić