Angelika Karpińska| 

Wojewódzki w tarapatach. Policja szuka świadków

203

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie zdjęciem prędkościomierza, który wskazywał, że jechał swoim Ferrari 250 km/h. Sprawą zajęła się policja. Śledczy poszukują świadków zdarzenia.

Wojewódzki w tarapatach. Policja szuka świadków
Kuba Wojewódzki pędził Ferrari 250 km/h (Instagram)

Kuba Wojewódzki w niedzielę wywołał w sieci burzę. Dziennikarz udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcia swojego Ferrari i prędkościomierza, który wskazywał 250 km/h.

Obiecałem w domu, że wrócę szybko... 👈😎🚀 - napisał Wojewódzki.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niebezpieczny rajd Wojewódzkiego. Jest reakcja policji

Sprawą zajęła się już policja. Śledczy poinformowali, że wszczęli czynności sprawdzające w związku z możliwością popełniania przestępstwa.

250 km/h na drodze to nie zabawa, to zaproszenie do tragedii. Osoby posiadające wiedzę na temat okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt pod nr tel. 477236583 - przekazali śledczy.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wielu internautów nie kryje oburzenia zachowaniem gwiazdora TVN, który pochwalił się niebezpieczną jazdą. Warszawski aktywista Jan Mencwel nazwał Wojewódzkiego "patocelebrytą".

Patocelebryta Kuba Wojewódzki chwali się jazdą ... 250 km/h. Tacy zepsuci ludzie jak on budują w Polsce drogową cywilizację śmierci - przyzwolenie na bandytyzm kosztuje nas tysiące żyć rocznie! Za to powinna być grzywna proporcjonalna do zarobków i konfiskata samochodu - stwierdził.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zdjęcie dokumentujące przekroczenie prędkości o 140 km/h!! zostało wykonane w Polsce a dokładniej w Warszawie na drodze S79 w okolicach Okęcia. Prędkość jest w Polsce główną przyczyną wypadków z ofiarami. Dość już usprawiedliwiania bandytyzmu na drogach! - napisał Kuba Czajkowski ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niektórzy fani stają jednak w obronie Wojewódzkiego. Zwracają uwagę, że zdjęcie wykonano z fotelu pasażera i nie jest jasne, czy to właśnie dziennikarz kierował pojazdem.

Zobacz także: Biznesy Kuby Wojewódzkiego

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić