Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Wulgarne słowa żony Krawczyka. Postawiła ultimatum Krzysztofowi juniorowi

480
Podziel się

Na jaw wypłynęły kolejne szokujące informacje dotyczące sytuacji Krzysztofa Krawczyka juniora. Okazuje się, że syn wielkiego artysty miał dostać ultimatum od jego żony. Padły wulgarne słowa.

Wulgarne słowa żony Krawczyka. Postawiła ultimatum Krzysztofowi juniorowi
Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk (TVP, TVN)
bEEstUoR

Kolejne szczegóły dot. Krzysztofa Krawczyka Juniora zdradził Tomasz Patora, autor głośnego reportażu. Serwis Plejada.pl opisuje, że w "Dzień dobry TVN" wyjawił, że we wrześniu ubiegłego roku zmieniony został testament wielkiego artysty. Wcześniejsza wersja mówiła o tym, że połowa majątku trafi do jego syna.

Przed emisją reportażu Ewa Krawczyk kontaktowała się z Krzysztofem Igorem Krawczykiem. Syn piosenkarza nagrał rozmowę i przekazał Tomaszowi Patorze.

bEEstUoT

Dziennikarz poinformował, że trzecia żona Krawczyka zaproponowała 47-latkowi, by zrezygnował z prawnej walki o majątek w zamian za "coś ze spadku".

Z nagrania wynika, że Ewa Krawczyk nakazuje mu zrezygnować z adwokata i wszelkich pełnomocników. Powiedziała mu nawet, że jak nie wie, jak zrezygnować z takich prawnych usług, to ona mu może to napisać. Gdyby syn Krawczyka jej posłuchał, miał w zamian "dostać coś" ze spadku - powiedział w "Dzień dobry TVN".
bEEstUoZ

"Przyszła do niego do domu i to było straszne"

Dziennikarz w szczegółach opowiedział, jak wyglądała rozmowa Ewy z Krzysztofem Igorem.

To było ultimatum. Przyszła do niego do domu i to było straszne. Dysponuje zapisem tej rozmowy i tam są wszystkie techniki manipulacji. Jest płacz, straszenie sądami i tym, że nic nie dostanie z majątku i obietnica czegoś, za milczenie. To może nie byłoby bardzo oburzające, te techniki negocjacyjne, ale to jest człowiek niepełnosprawny i to jest mało zabawne - opowiadał.
bEEstUpa

Patora przekazał również, że "puentą tej rozmowy było wypowiedziane przez nią zdanie: albo będziesz się pier***ił z panią mecenas, albo się ze mną dogadasz".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEstUpu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(480)
dana dana
4 miesiące temu
Młody bardziej podobny do p.Mariana L.niż do ś.p Krzysztofa K.
Ewa
4 miesiące temu
A syn KK też nie był dobrym ojcem.Wyparl się ojcostwa.Misl 2 żony.Ludzie kochani życie swoim życie.A wdowa p.Ewa ...wiadomo grabie grania do siebie.
mmm
4 miesiące temu
no cóz syn dostanie zachówek 40 % w gotówce
bEEstUpv
am xxxh12345
4 miesiące temu
w pierwszej kolejności niech ujawnia prawdę jaki prawdziwy powód śmierci był KK był chorym człowiekiem leżącym a co zrobiła jego zona jest mocno zastanawiające niech ci co robią ten reportaż sprawdza akta szpitalne !!!!!
Zuza
4 miesiące temu
Krawczyk dobrze spiewal ale byl zlym czlowiekiem.Po co I dla kogo jakies koncerty teraz?Wstyd wystapic na takim koncercie!!!!!!!Brak czlowieczenstwa po prostu!!!!!!
martyna
4 miesiące temu
Wstyd żenada wszystko dla siebie
czarna wdowa
4 miesiące temu
Śp pan KK widzi i załamuje ręce, jak zachowuje się pazerna na pieniądze laleczka.
prawda w oczy
4 miesiące temu
A co obcemu bedzie dawał.Lichtman niech sam zadba o syna.
Monika
4 miesiące temu
A mnie bulwersuje jedno- pogrzeb jakby zmarł wielce zasluzony człowiek. A to zwykły grajek do kotleta. I to hipokryta w dodatku. Zostawil zone z dzieckiem, ogral kumpli z zespołu. Olał dzieciaka.
Pik281
4 miesiące temu
Urobila Krawczyka żeby nic mu nie dawał walcz chłopie należy ci się
fan
4 miesiące temu
W testamencie nie ujęty a zachowek ....
Ela
4 miesiące temu
Trudno oceniać życie rodzinne innych ludzi. Ale patrząc z boku na działanie tej pani rzuca się w oczy straszna pazerność, dążenie do podporzadkowania wszystkiego jej woli.Krawczyk zrobił kalekę że swojego syna a nie poczuwał sie do do wziecia na siebie konsekwencji swojego czynu.Ona jest prymitywna egoistką i manipulantką, ale również źle wypada obraz Krawczyka marionetki i pajaca pozbawionego własnego zdania. Chora rodzina i chore stosunki.Przedewszystkim czczenie wyłącznie pieniędzy.
Okabu
4 miesiące temu
Dlaczego wyborcza cały czas hejtuje czy oni nie potrafią podać bez hejtu brawo
bEEstUpn
Boss
4 miesiące temu
A Ewunia cały czas dawała i daje przyjacielowi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić