Zarabia 1,5 mln dolarów miesięcznie. Kamery nagrywają ją nawet, gdy śpi

73

Amouranth to najpopularniejsza streamerka na świecie. Miesięcznie zarabia ok. 1,5 mln dolarów. W dokumencie na swój temat zdradziła, co jest sekretem jej sukcesu oraz ile może zarobić na krótkim filmiku, na którym pokazuje swoje piersi.

Zarabia 1,5 mln dolarów miesięcznie. Kamery nagrywają ją nawet, gdy śpi
Amouranth. (Instagram)

O 28-letniej Amouranth zdanie można mieć różne. Jednym podobają się jej treści, inni uważają, że seksualizowanie niemal każdej wykonywanej czynności jest niesmaczne. Jednego odebrać jej nie można - talentu do biznesu. Dziś topowa streamerka na Twichu zarabia ponad milion dolarów miesięcznie i nie przejmuje się zdaniem tych, którym jej działalność się nie podoba.

Kaitlyn Michelle Siragusa, bo tak naprawdę nazywa się Amouranth, szybko zauważyła, jak przyciągnąć uwagę swoich widzów - ciałem. Dlatego wszystko co robi, a streamuje po kilkanaście godzin dziennie, robi w bieliźnie lub innych skąpych strojach. Choćby Kaitlyn robiła najgłupsze rzeczy (jak skakanie w dmuchanym basenie z plastikową maską gołębia czy mówienie ASMR do mikrofonu), zawsze będzie miała co najmniej kilkutysięczną widownię.

I choć na tym Amouranth zbija ogromne pieniądze - to nie jest wszystko. Oprócz tego zarabia też na OnlyFans, gdzie za krótkie wideo na którym pokazuje piersi zarobiła 221 tys. dolarów. Do tego YouTube i Instagram, jednak w porównaniu z fortuną, jaką zbija podczas grania w Just Dance w bikini, kilka tysięcy za reklamę wydają się marnymi groszami.

Co jeśli era internetu się skończy? Albo Amouranth straci wdzięki lub zostanie zablokowana przez serwisy? Internetowa gwiazda i na to się przygotowała. Zarobione pieniądze skrupulatnie inwestuje i dokładnie wie co robić, by je pomnożyć. Jedną z jej inwestycji jest stacja paliw, a to tylko wierzchołek góry lodowej. W dokumencie na swój temat wydanym przez Vice Amouranth zdradziła, że nie boi się o przyszłość bez internetu, bo doskonale się na tę ewentualność przygotowała.

Świecenie biustem czy ciężka praca?

Nie wszyscy są fanami działalności Amouranth. W filmie o sobie zdradziła, że za kilkunastogodzinnymi streamami stoi parę osób. Przypomnijmy, że Kaitlyn prowadzi transmisje na żywo nawet, kiedy śpi. Ma dwie asystentki, które w międzyczasie pomagają jej w obróbce zdjęć, montażu czy przygotowaniu sprzętu.

Dbają też o jej dietę. Gwiazda przyznała, że ma zwyczaj jedzenia na ziemi - gdyby usiadła na fotelu czy przy stole zrobiłoby się jej zbyt wygodnie i nie dałaby rady wrócić do pracy. A wolne chwile? To dbanie o swoje liczne biznesy, kalkulacje i przede wszystkim dbanie o siebie, bo zawsze musi wyglądać perfekcyjnie.

Zobacz także: Ziobro o Tusku. Zdecydowana reakcja z PO
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić