VDB| 

Adam Soroko efektownie zakończył karierę "Stiflera" na Prime Show MMA

10

Kilka miesięcy temu Adam Soroko uciekł na kilka godzin przed walką z Damianem Zduńczykiem. Teraz jednak do tej walki na Prime Show MMA i... nie trwała zbyt długo. "Stifler" został totalnie zdominowany.

Adam Soroko efektownie zakończył karierę "Stiflera" na Prime Show MMA
Adam Soroko zbił Damiana Zduńczyka (Licencjodawca)

Walka Adama Soroko z Damianem Zduńczykiem to jedno z tych zestawień, która w 2022 roku budziło najwięcej emocji. Wszystko za sprawą tego, co wydarzyło się w lutym. Ten pojedynek miał być wizytówką nowej federacji Prime Show MMA. Do walki jednak nie doszło, bo... Adam Soroko uciekł z hotelu i wyjechał z kraju.

Hit Prime Show MMA jednak się odbył

Patrząc na historię walk Damiana Zduńczyka we freak fightach to było typowe dla niego starcie. Wystarczy powiedzieć, że zakończyło się w niespełna minutę. "Stifler" i Soroko od pierwszych sekund zaczęli bez obrony.

Obaj przyjęli na twarz po kilka czystych ciosów. Jednakże okazało się, że do szczęka gwiazdy programu "Warsaw Shore" jest mniej wytrzymała. Ten osunął się na matę, a tam już Soroko go skończył. Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji niż przerwanie tego pojedynku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Obrzydliwe uczucie". Mamed Chalidow wskazał największy błąd w karierze

Piękne zachowanie po walce

W ten efektowny sposób Adam Soroko wrócił na zwycięską ścieżkę. Warto jednak zwrócić uwagę na to co działo się tuż po starciu. Mianowicie Damian Zduńczyk ogłosił, że kończy karierę we freak fightach.

Stoczył on do tej pory trzy pojedynki i trzy przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej minucie. Trzeba jednak przyznać, że należał do grona tych zawodników, którzy mierzyli się ze ścisłą czołówką. Oprócz Adama Soroko, byli to "Senegalski Bombardier" oraz Paweł "Popek" Mikołajuw.

Po tym jak "Stifler" ogłosil swoją decyzję to piękny gest wykonał Adam Soroko. Postanowił on, iż przekaże mu swój puchar za zwycięską walkę. Wszystko po to, aby miał on w swojej kolekcji trofeum za wygraną.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić