aktualizacja 

Burneika lekceważy Najmana. Te słowa naprawdę padły

6

Już 18 marca odbędzie się gala High League 6. W walce wieczoru wystąpi Marcin Najman, którego rywalem miał być Jacek Murański. Jednak po tragicznej śmierci jego syna - Mateusza, pojedynek "Jacy" stanął pod znakiem zapytania. Gotów do rewanżu z "El Testosteronem" jest Robert Burneika.

Burneika lekceważy Najmana. Te słowa naprawdę padły
Robert Burneika chce walki z Marcinem Najmanem (Instagram)

Robert Burneika już raz zmierzył się z Marcinem Najmanem. Do pojedynku "Hardkorowego Koksa" z "El Testosteronem" doszło 27 kwietnia 2012 roku podczas gali MMA Attack 2. Starcie skończyło się w drugiej rundzie.

34-letni wówczas Burneika zwyciężył. Sędzia Jan Schneider przerwał walkę, gdy "Koksu" zasypał przeciwnika gradem ciosów. Teraz ówczesny zwycięzca chciałby raz jeszcze zmierzyć się z Najmanem.

"El Testosteron" do oktagonu powróci 18 marca. Na gali High League 6 zmierzyć miał się z Jackiem Murańskim. Nie wiadomo jednak, czy "Stary Muran" przystąpi do pojedynku. Przypomnijmy, że 8 lutego zmarł jego 29-letni syn Mateusz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Chalidow starł się z szefem KSW. Po chwili było 2 na 1

High League 6. Jest chętny na walkę z Najmanem. Zastąpi Murańskiego?

Pewne jest, że Najman wystąpi na tej gali. Jeżeli nie zawalczy z Jackiem Murańskim, to z innym przeciwnikiem. Choć do wydarzenia pozostał nieco ponad miesiąc, a organizatorzy nie potwierdzili zastępstwa, Burneika zaskakuje pewnością siebie.

Dla mnie to nie jest za krótki czas. I tak nie musiałbym trenować. Moja pierwsza walka we freak fightach była z Najmanem. Naprawdę, miałem wyrąbane, nic kompletnie nie trenowałem, a najlepiej wyszła - powiedział Robert Burneika dla Fansportu TV.
Czy ta walka ma sens? Dla kogoś ma sens, a dla kogoś nie. Dla mnie nie ma, ale jak Najman gdzieś tam krzyczy, że on chce rewanżu, to ja mogę się podjąć - dodał "Hardkorowy Koksu".

Robert Burneika ostatnio walczył na gali High League 3, w czerwcu ubiegłego roku. Jego rywalem był Robert Orzechowski. 44-latek z powodu kontuzji nogi nie dokończył pojedynku. Wcześniej mierzył się z Dawidem Ozdobą oraz Pawłem Mikołajuwem, znanym jako "Popek".

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić