aktualizacja 

Chwile grozy w Planicy. Skoczek dostał kulką - nagranie

9

W sieci pojawiło się nagranie z Planicy. Podczas treningów na skoczni jeden ze sportowców zaliczył upadek. W jego kierunku poleciała kulka śniegu.

Chwile grozy w Planicy. Skoczek dostał kulką - nagranie
Wypadek w Planicy (Twitter, Michał Chmielewski)

Niewinny żart mógł się fatalnie zakończyć dla rosyjskiego skoczka narciarskiego. Już w czwartek rozpoczną się MŚ w lotach narciarskich w Planicy. We wtorek niektórzy zawodnicy trenowali na mniejszej skoczni w Słowenii. Niestety jeden z Rosjan wrócił z treningu posiniaczony.

Dziennikarz TVP Sport Michał Chmielewski zamieścił na Twitterze nagranie. Podzielił się z internautami wideo, na którym widać niebezpiecznie wyglądający upadek jednego z rosyjskich zawodników. Incydenty tego typu niekiedy się zdarzają, mało kiedy jednak w podobnych sytuacjach widać, by w stronę zawodnika leciała śnieżka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na nagraniu widać, jak w stronę zawodnika leci śnieżka. Dziennikarz TVP Sport pisze na Twitterze, że poszkodowany oberwał kolejną śnieżką gdy leżał na zeskoku. Występ zawodnika w kwalifikacjach nie jest zagrożony.

Przełożone mistrzostwa

Mistrzostwa świata w lotach narciarskich w Planicy rozpoczną się już w czwartek. Pierwotnie impreza miała odbyć się pod koniec marca, co uniemożliwiła pandemia koronawirusa. 10 grudnia zostaną przeprowadzone kwalifikacje, które wyłonią 40 zawodników. Ci wystąpią w czterech seriach konkursowych podczas rywalizacji w piątek i sobotę. W niedzielę odbędzie się konkurs drużynowy.

Zobacz także: Siostra Chmielewska o hejcie pod adresem Kościoła katolickiego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić