aktualizacja 

Gwiazda NFL atakuje Joe Bidena. Poszło o szczepienia

19

Aaron Rodgers odpowiedział na słowa Joe Bidena, który kazał mu się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Gwiazdor NFL ma żal do prezydenta.

Gwiazda NFL atakuje Joe Bidena. Poszło o szczepienia
Aaron Rodgers ner 12 (Instagram)

Aaron Rodgers kilka miesięcy temu otwarcie zadeklarował, że nie przyjął szczepionki przeciwko COVID-19. Na gwiazdora spadła wówczas fala krytyki w Stanach Zjednoczonych, a jedną z osób, która publicznie go "zrugała" był sam Joe Biden. - Powiedźcie mu, że ma się zaszczepić" - mówił sternik USA.

Przypomnijmy, że w listopadzie Rodgers otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Wtedy właśnie wylał się na niego hejt, gdyż ludzie mieli mu za złe, że nie daje przykładu innym ludziom i nie pójdzie się zaszczepić.

Rogders nie jest zaszczepiony, ponieważ ma alergię na szczepionki Pfizera i Moderny, a nie chce przyjąć preparatu Johnson & Johnson. Po kilku tygodniach odniósł się do słów Bidena, które wywołały u niego sporą złość.

Kiedy prezydent Stanów Zjednoczonych twierdzi, że "to pandemia niezaszczepionych" to wiem, że mówi tak do swoich wyborców, aby zdobyć poparcie. Tak zdobył 81 milionów - podkreśla gwiazdor Green Bay Packers.

Rodgers atakuje Bidena

38-latek nie jest zwolennikiem szczepień. Nie ufa także danom ws. koronawirusa i tłumaczy, że 75 procent osób, które zmarły na COVID-19, miały cztery inne choroby współistniejące.

Nadal jest ten fałszywy Biały Dom, który uważa, że to wszystko wina niezaszczepionych. To nie pomaga w dialogu - dodaje.
Zobacz także: Kolejny problem polskich skoków. Ekspert na razie przestrzega przed takim rozwiązaniem
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić