Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Gwiazda NFL atakuje Joe Bidena. Poszło o szczepienia

11
Podziel się:

Aaron Rodgers odpowiedział na słowa Joe Bidena, który kazał mu się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Gwiazdor NFL ma żal do prezydenta.

Gwiazda NFL atakuje Joe Bidena. Poszło o szczepienia
Aaron Rodgers ner 12 (Instagram)

Aaron Rodgers kilka miesięcy temu otwarcie zadeklarował, że nie przyjął szczepionki przeciwko COVID-19. Na gwiazdora spadła wówczas fala krytyki w Stanach Zjednoczonych, a jedną z osób, która publicznie go "zrugała" był sam Joe Biden. - Powiedźcie mu, że ma się zaszczepić" - mówił sternik USA.

Przypomnijmy, że w listopadzie Rodgers otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Wtedy właśnie wylał się na niego hejt, gdyż ludzie mieli mu za złe, że nie daje przykładu innym ludziom i nie pójdzie się zaszczepić.

Rogders nie jest zaszczepiony, ponieważ ma alergię na szczepionki Pfizera i Moderny, a nie chce przyjąć preparatu Johnson & Johnson. Po kilku tygodniach odniósł się do słów Bidena, które wywołały u niego sporą złość.

Kiedy prezydent Stanów Zjednoczonych twierdzi, że "to pandemia niezaszczepionych" to wiem, że mówi tak do swoich wyborców, aby zdobyć poparcie. Tak zdobył 81 milionów - podkreśla gwiazdor Green Bay Packers.

Rodgers atakuje Bidena

38-latek nie jest zwolennikiem szczepień. Nie ufa także danom ws. koronawirusa i tłumaczy, że 75 procent osób, które zmarły na COVID-19, miały cztery inne choroby współistniejące.

Nadal jest ten fałszywy Biały Dom, który uważa, że to wszystko wina niezaszczepionych. To nie pomaga w dialogu - dodaje.
Zobacz także: Kolejny problem polskich skoków. Ekspert na razie przestrzega przed takim rozwiązaniem
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
tper
4 miesiące temu
Awantura była bo celowo wprowadzał w błąd, że jest zaszczepiony. Jak sie zaraził i wyszło, że nie jest to go wszyscy od kłamców wyzywali. Nie chodziło o brak dawania przykładu, nawet blisko tego. Ludzie ze sztabu mocno zdenerwowani byli i chyba nawet grozili procesem, ale zostało to potem załagodzone. Dużo o tym filmików jest na YouTube.
CNNNC
4 miesiące temu
Politycy sie nie szcepia bo sa zwolnieni z obowiazku szczepienia . Dlatego politycy nie szczepia sie , moze razem z rodzinami
Mat
4 miesiące temu
,,Powiedźcie mu, że ma się zaszczepić,, Powidzcie Bidenoiw żeby wstrzyknął sobie Domestos bo jest wirusobójczy.
666
4 miesiące temu
wpiszczie ....Prof. Christian Perronne OSTRO o szczepionkach we francuskim parlamencie! ............a otworzycie oczy
666
4 miesiące temu
wpiszczie ....Prof. Christian Perronne OSTRO o szczepionkach we francuskim parlamencie! ............a otworzycie oczy
Pan
4 miesiące temu
Szczepionka łagodzi objawy choroby i zmniejsza ryzyko śmierci.
AAA
4 miesiące temu
W te nibyszczepionki to już teraz wierzą ci co mają dziury w mozgu. Wszystko już wiadomo na temat tych niestety szkodliwych preparatów.
takaprawda
4 miesiące temu
Wreszcie jakiś głos zdrowego rozsądku. Nie ważne czy zdrowy-ważne że szczepiony.
Janusz
4 miesiące temu
75% zaszczepionych ma omikron
Tyttt
4 miesiące temu
Szacun dla tego gościa.
Leel
4 miesiące temu
Ma racje. Sieją propagandę i kłamią na każdym kroku ,bo chcą zmusić wszystkich tych którzy nie chcą się szprcowac . Każdy jest myślący i ma wybór i wolną wolę. Czwarty raz siedzę na przymusowej kwarantannie i nic mi nie jest kolejny raz. To pytam dlaczego mam przjac szpryce? Po co???? Chyba po to ,bym zachorowała...?!?? Nie rozumiem......
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić