Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Kibic z Włoch ma nauczkę na całe życie. Tak skończyło się wyzywanie podczas jazdy

23
Podziel się:

Scena uchwycona telefonem przez świadków na ulicach Rzymu stała się hitem sieci. Jadący skuterem kibic AS Roma odgrażał się kibicom Leicester City F.C, którzy podróżowali autobusem. Włoch był tak pochłonięty, że nie zauważył stojących przed nim aut.

Kibic z Włoch ma nauczkę na całe życie. Tak skończyło się wyzywanie podczas jazdy
Kibic zajął się wyzywaniem Anglików zamiast obserwowaniem drogi (TikTok)

Skutery są bardzo popularnym środkiem lokomocji we Włoszech. Wąskie uliczki, często występujące korki, czy ograniczona ilość miejsc parkingowych sprawiają, że jednoślady są tam widoczne na każdym kroku. Rutyna Włochów w poruszaniu się nimi sprawia, że dochodzi niekiedy do niebezpiecznych sytuacji. Jednym z tego przykładów może być kibic AS Romy.

Nagranie wideo z Rzymu stało się absolutnym hitem sieci. W dniu meczu półfinałowego w ramach piłkarskiej Ligii Konferencji do stolicy Włoch przybyli kibice Leicester City F.C, które grało tam z lokalną AS Romą. Grupa fanów z Wysp jechała autobusem komunikacji miejskiej i została zauważona przez jadącego na skuterze Włocha. Zwolennik AS Romy zaczął wykrzykiwać w ich stronę niezrozumiałe hasła, nie patrząc na drogę.

Włoch nie przewidział, że jadące przed nim samochody staną w korku. Wykrzykujący hasła kibic cały czas był odwrócony w stronę autokaru, dlatego nie zauważył, że musi zahamować. Na reakcję było już za późno - jego skuter z impetem wbił się w tył toyoty. Fani z Anglii, widząc wypadek, zaczęli wiwatować.

Nie wiadomo, czy Włoch odniósł jakiekolwiek obrażenia. Filmik z jego udziałem stał się hitem w mediach społecznościowych. Jego klub stanął na wysokości zadania i pokonał rywala z Wielkiej Brytanii 1-0, dzięki czemu awansował do finału rozgrywek. Niewątpliwie było to spore pocieszenie dla fana, który rozbił swój skuter i zapewne został ukarany tego dnia mandatem.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
ZNAJDŹ ODPOWI...
2 tyg. temu
Ludzie w dzisiejszym świecie w różnych sytuacjach okazują sobie nienawiść na pozór w błachych sprawach, takich jak sympatie do klubów sportowych. Często dochodzi do nieuzasadnionej agresji w kwestiach, które powinny łączyć społeczeństwo a nie dzielić. Bo przecież sport z założenia powinien być takim integrującym czynnikiem. Dlaczego zatem w takich drobnych kwestiach brat jest skłonny nawet zabić brata. Na to pytanie trudno znaleźć odpowiedź z punktu widzenia człowieka ale biblia udziela wyczerpującego i logicznego wyjaśnienia. Na przykład podaje, że obecnie żyjemy w czasie zakończenia systemu rzeczy i takie skrajne postawy ludzi, będą na porządku dziennym. Drugi List Apostoła Pawła do Tymoteusza 3 rozdział werset od 1 jest napisane ,, A to wiedz, iż w dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia. 2 Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, rozmiłowani w pieniądzach, zarozumiali, wyniośli, bluźniercy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, nielojalni, 3 wyzuci z naturalnego uczucia, nieskłonni do jakiejkolwiek ugody, oszczercy, nie panujący nad sobą, zajadli, nie miłujący dobroci, 4 zdrajcy, nieprzejednani, nadęci pychą, miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga.,, Nietrudno zauważyć, że ten opis bardzo dokładnie spełnia się dzisiaj na naszych oczach. Ale nie musimy się tym nadmiernie zamartwiać, ponieważ jak zaznaczono, żyjemy w czasie końca tego systemu rzeczy, który ma przeminąć, a po nim ma nastać nowy porządek, Królestwo Boże, o które modlą się wszyscy chrześcijanie. Ta obietnica jest również zawarta w biblii. 2 Piotra 3:13,, Są jednak nowe niebiosa i nowa ziemia, których oczekujemy zgodnie z jego obietnicą, i w nich ma mieszkać prawość.,, Czytając tę wspaniałą księgę możemy się dowiedzieć, jakie jeszcze inne błogosławieństwa czekają nas w przyszłości. A czy Ty poznałeś już biblię? Jeśli nie, warto zacząć to robić, chociażby wpisując w przeglądarkę internetową hasło,, Jak odnieść najwięcej korzyści z poznawania Biblii,, Serdecznie polecam. :)
Kefir
2 tyg. temu
Kretyn kibic. Co za puste łby mają kibice tych klubów futbolowych. Ludzie 6 kategorii
Anna
3 tyg. temu
Nie wiem co za polonista pisze te "artykuły"?
trryt
3 tyg. temu
Normalnie jakby Janusz K. o Tusku opowiadał
hehehe
3 tyg. temu
koleś chyba z totalnej opozycji
Olo
3 tyg. temu
Nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś ....bie!
Tak
3 tyg. temu
Skończył jak Szydło na cietoczento. Winny był oczywiście inny
Ona
3 tyg. temu
Ta Solidarna Polska i Ziobro chcą nas wyprowadzić z Unii, oni są za carem z Kremla?
Dorian
3 tyg. temu
Ja rozumiem, że po każdym wystąpieniu śmiesznego prezesa, ktoś ogarnięty powinien wyjaśnić zainteresowanym, o czym mówił ten "mąż stanu", ale czy tym tłumaczem musi być akurat Dworczyk?, przecie to specjalista jedynie od rozwadniania i komplikowania zdarzeń oczywistych.
Spity
3 tyg. temu
To nie był Jaki mowicz?
derek
3 tyg. temu
Ale Angole ubaw mieli. Makarony takie są, najpierw coś robią a potem myślą, głównie o tym jakby winę zwalić na innych.
Stasio
3 tyg. temu
Jeśli szczekać będziesz i ujadać, to karzącą ręka radiokomitetu Cię dosięgnie i przyjdzie czas sprawiedliwości i Twoja stara zesztywnieje cała na łóżku, a Tobie się rany wszystkie pootwierają i szczęźniesz haniebnie Ty bezbożny...
patolog
3 tyg. temu
Mamy inflacje mieliśmy covida unia nie płaci nam należnych funduszy wszystko drożeje a i tak lepiej się żyje jak za Tuska Zobaczcie jakimi samochodami jeżdżą wyborcy Tuska więc nie może być tak żle
Ha ha ha
3 tyg. temu
Dobrze mu tak
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić