Kibic z Włoch ma nauczkę na całe życie. Tak skończyło się wyzywanie podczas jazdy

37

Scena uchwycona telefonem przez świadków na ulicach Rzymu stała się hitem sieci. Jadący skuterem kibic AS Roma odgrażał się kibicom Leicester City F.C, którzy podróżowali autobusem. Włoch był tak pochłonięty, że nie zauważył stojących przed nim aut.

Kibic z Włoch ma nauczkę na całe życie. Tak skończyło się wyzywanie podczas jazdy
Kibic zajął się wyzywaniem Anglików zamiast obserwowaniem drogi (TikTok)

Skutery są bardzo popularnym środkiem lokomocji we Włoszech. Wąskie uliczki, często występujące korki, czy ograniczona ilość miejsc parkingowych sprawiają, że jednoślady są tam widoczne na każdym kroku. Rutyna Włochów w poruszaniu się nimi sprawia, że dochodzi niekiedy do niebezpiecznych sytuacji. Jednym z tego przykładów może być kibic AS Romy.

Nagranie wideo z Rzymu stało się absolutnym hitem sieci. W dniu meczu półfinałowego w ramach piłkarskiej Ligii Konferencji do stolicy Włoch przybyli kibice Leicester City F.C, które grało tam z lokalną AS Romą. Grupa fanów z Wysp jechała autobusem komunikacji miejskiej i została zauważona przez jadącego na skuterze Włocha. Zwolennik AS Romy zaczął wykrzykiwać w ich stronę niezrozumiałe hasła, nie patrząc na drogę.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Włoch nie przewidział, że jadące przed nim samochody staną w korku. Wykrzykujący hasła kibic cały czas był odwrócony w stronę autokaru, dlatego nie zauważył, że musi zahamować. Na reakcję było już za późno - jego skuter z impetem wbił się w tył toyoty. Fani z Anglii, widząc wypadek, zaczęli wiwatować.

Nie wiadomo, czy Włoch odniósł jakiekolwiek obrażenia. Filmik z jego udziałem stał się hitem w mediach społecznościowych. Jego klub stanął na wysokości zadania i pokonał rywala z Wielkiej Brytanii 1-0, dzięki czemu awansował do finału rozgrywek. Niewątpliwie było to spore pocieszenie dla fana, który rozbił swój skuter i zapewne został ukarany tego dnia mandatem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić