Kim jest trenerka Małgorzaty Rozenek-Majdan? To żona siatkarza

7

"Rozenek cudnie chudnie" to nowy program TVN, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje, jak zrzuca wagę po narodzinach dziecka. Pomagała jej w tym Lidia Wierzbowska, trenerka personalna.

Kim jest trenerka Małgorzaty Rozenek-Majdan? To żona siatkarza
Lidia Wierzbowska (Instagram)

Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca 2020 roku urodziła syna Henryka. Już kilka tygodni później powstał pomysł na program. Prezenterka postanowiła zrzucać wagę na wizji. Nagrywki zaczęły się znacznie wcześniej, ale premiera programu będzie 1 lutego.

Żona Radosława Majdana zrzuca kilogamy, korzystając z profesjonalnej pomocy. Pomaga jej w tym Lidia Wierzbowska, trenerka personalna. Co ciekawe, panie znają się od kilku dobrych lat. Już w 2017 roku było głośno o tym, z kim pracuje Rozenek-Majdan.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Lidia Wierzbowska prowadzi swoje treningi w domach klientów. Dba o ich komfort: nie każdy chce ćwiczyć przy obcych ludziach na siłowni, bo po prostu lepiej się czuje w domu. Tak też wygląda jej praca z celebrytką.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trenerce Rozenek-Majdan daleko do innych trenerek z Instagrama. Czasami dzieli się jakimiś ćwiczeniami czy krótkimi przemyśleniami. Pokazuje też, jak wygląda jej ciało, w końcu w tej pracy jest najlepszą wizytówką. Sama urodziła dwójkę dzieci oraz powróciła do świetnej formy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Prywatnie jest żoną siatkarza, Krzysztofa Wierzbowskiego. Przyjmujący zakończył już karierę, ale grał m.in. w AZS-ie Częstochowa, w Treflu Gdańsk, Effectorze Kielce oraz w AZS Politechnice Warszawskiej. W 2013 roku zdobył z reprezentacją Polski srebro na Uniwersjadzie. Rok wcześniej grał w finale europejskich rozgrywek, w Pucharze Challenge.

Zobacz także: MMA. KSW 58. Gigantyczna sensacja! Zobacz nokaut w walce o mistrzowski pas
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić