LAK| 

Marcin Najman zatrzymany! Grozi mu 5 lat więzienia. Kulisy

137

"Super Express" donosi, że Marcin Najman został zatrzymany przez policję, gdy prowadził luksusowy samochód Jaguar XF. Zawodnikowi sportów walki grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. Jak do tego doszło?

Marcin Najman zatrzymany! Grozi mu 5 lat więzienia. Kulisy
Marcin Najman (Fame MMA)

Przypomnijmy, że we wrześniu 2021 roku częstochowski Sąd Rejonowy nałożył na Marcina Najmana (zgodził się na publikację wizerunku) roczny zakaz prowadzenia pojazdów. Sęk w tym, że były pięściarz nic sobie z tego nie robił i nadal jeździł luksusowym Jaguarem po publicznych drogach. Spotka go teraz surowa kara?

Marcin Najman zatrzymany. Grozi mu odsiadka

Najman w końcu się doigrał. "Super Express" informuje, że 43-latek został zatrzymany przez policję podczas prowadzenia pojazdu. To oznacza, że ciążyć będą na nim nowe zarzuty karne. Grozi mu od 3 miesięcy do nawet 5 lat więzienia. Wcześniej stracił prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych.

Sprawa już trafiła do sądu. Wkrótce ma odbyć się rozprawa, na której Marcin Najman może zostać ukarany.

W rejestrze kar widnieje jasny zapis, że moja sprawa z prawem jazdy została warunkowo umorzona. Co innego stwierdzili, zatrzymując mnie do kontroli. W tej chwili jestem na etapie wyjaśniania tej sprawy. Dopóki nie wyjaśnię, nie jeżdżę samochodem - przyznał były pięściarz Marcin Najman w rozmowie z dziennikiem "Super Express".
Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić