Miażdżąca recenzja walki wieczoru. Tak wyglądał pierwszy rząd

29

Tyson Fury nie dał szans Dereckowi Chisorze i pokonał go w 10. rundzie, zachowując tym samym mistrzowski pas w wadze ciężkiej federacji WBC. To, co zainteresowało wielu internautów, to reakcje zgromadzonych na walce osób. Jednej z ring girls emocje sportowe się nie udzieliły i... zasnęła.

Ring girl zasnęła. (Twitter)

Tyson Fury pozostał mistrzem świata wagi ciężkiej WBC. "Król Cyganów" pokonał Derecka Chisorę przez techniczny nokaut w 10. rundzie.

Emocje podczas walki. Ring Girl zasnęła

Chisora i Fury spotkali się na ringu już trzeci raz. W 2011 r. po 12 rundach jednogłośną decyzją wygrał Fury. Ich kolejna walka, trzy lata później, zakończyła się podobnym wynikiem.

Nie mogę się doczekać występu. Czuję się fantastycznie. Zawsze wygrywam, podobnie jak Anglia - mówił Fury przed walką.

Wiele osób zauważyło, że Fury mógł zakończyć walkę o wiele wcześniej. Wykorzystał swoją fizyczną przewagę i ku uciesze fanów "obijał" przeciwnika. Chisora od pewnego momentu regularnie pluł krwią i zapewne dlatego w 10. rundzie sędzia przerwał walkę, ogłaszając wygraną Fury'ego.

Duet pojawił się na ringu dopiero po północy w ExCel Arena w Londynie. Zdjęcie zrobione przez reportera bokserskiego Garetha A. Daviesa pokazało Stephanie Holland śpiącą z głową na ramieniu Sophie Rose, która również wyglądała na znudzoną. Kiedy walka została przerwana, a Fury ogłoszony zwycięzcą, obie prawdopodobnie odetchnęły z ulgą.

Niedługo po walce Fury powiedział, że "znowu zrobi się bałagan", tym razem w Katarze, kiedy reprezentacja Anglii pokona Senegal w 1/8 finału mistrzostw świata (ostateczny wynik to 3:0 dla Anglii ) – i że zakaz spożywania alkoholu nie stanie mu na drodze. Powiedział: "To będzie mój cel. Kto mnie zatrzyma?". Po występie bokser planuje "dzikie wakacje", w czasie których będzie oglądał mundial i imprezował w towarzystwie kolegów, za to bez swojej żony Paris i ich sześciorga dzieci.

Tyson Fury ma na swoim koncie 33. zwycięstwa w 34 walkach. Dereck Chisora poniósł 13. porażkę w swojej 46. walce. Ogłoszono nokaut techniczny, co oznacza, że sędzia przerwał walkę w obawie o życie lub zdrowie jednego z uczestników.