Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
VDB
|

Oszukał przeznaczenie dwa razy. Farciarz, jakiego świat nie widział

7
Podziel się

Erwin Tumiri był jednym z sześciu szcześliwców, który przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami brazylijskiego Chapecoense. Natomiast ostatnio szczęście dotknęło go po raz drugi, bowiem uszedł z życiem z kolejnej tragedii. Tym razem uniknął śmierci w wypadku autobusu.

Oszukał przeznaczenie dwa razy. Farciarz, jakiego świat nie widział
Erwin Tumiri po wypadku (Twitter.com)

Boliwijczyk Erwin Tumiri był jednym z członków załogi feralnego lotu z udziałem drużyny Chapecoense zmierzającej na finał Copa Sudamericana przeciwko Atlético Nacional w listopadzie 2016 roku. Jednakże tamta podróż skończyła się tragicznie. Samolot rozbił się o górskie zbocze oddalone około 20 kilometrów od celu podróży. Wówczas śmierć poniosło 71 osób z 77 znajdujących się na pokładzie samolotu.

Wśród sześciu ocalałych znalazł się technik lotniczy Erwin Tumiri. Co więcej, Boliwijczyk miał najmniejsze obrażenia spośród wszystkich. Doznał stłuczeń i drobnych rozcięć skóry. Już wtedy można było mówić, że miał ogromne szczęście.

Od tamtego czasu wiódł spokojne życie i wydawało się, że tragedia z 2016 roku to już przeszłość. Jednakże jak donoszą dziennikarze "El Tiempo", Boliwijczyk ostatnio jechał autobusem, który uczestniczył w poważnym wypadku drogowym.

Pojazd z 52 pasażerami na pokładzie wypadł z autostrady i spadł kilkadziesiąt metrów w dół wąwozu. W tym wypadku zginęło 21 osób, a wśród ocalałych znalazł się właśnie Erwin Tumiri. Tragiczne zdarzenie miało miejsce nieopodal miasta Ivirgarzama.

Erwin czuje się dobrze, dzięki Bogu. Rozmawiałam z nim. To wszystko dzięki Bogu, który ciągle o nas dba - cieszy się siostra Erwina Tumiriego.

To jest wręcz nieprawdopodobne, aby w ciągu kilku lat ktoś miał aż tak wiele szczęścia. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko to już koniec tego typu przygód z udziałem Boliwijczyka.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Ana Ivanović w nowej dla siebie roli. Internauci zachwyceni
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Ash
11 miesięcy temu
A może to on przynosi pecha
Oxna
11 miesięcy temu
Szatan będzie swojego trzymał na ziemi tak dlugo jak sie da.
pww
11 miesięcy temu
Do trzech razy sztuka !
mmmmm
11 miesięcy temu
"Erwin czuje się dobrze, dzięki Bogu. Rozmawiałam z nim. To wszystko dzięki Bogu, który ciągle o nas dba - cieszy się siostra Erwina Tumiriego." Tylko w tych dwóch wypadkach zginęły 92 osoby. Czy to znaczy, że o te osoby Bóg nie dbał?
Cynik
11 miesięcy temu
Ale Jonasz!
Wieszcz
11 miesięcy temu
Ciekawe czy jeszcze ktoś z nim odważy się podróżować
Czarny kot
11 miesięcy temu
Oszukać przeznaczenie :) do 3 x sztuka?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić