Piękna pięściarka oszpecona w ringu. Pokazała mocne zdjęcie

14

Cherneka Johnson przypomniała o swoich obrażeniach po poprzedniej walce. Po wygranej w ringu konfrontacji z Susie Ramadan musiała długo leczyć rany i zadrapania.

Piękna pięściarka oszpecona w ringu. Pokazała mocne zdjęcie
Cherneka Johnson z pasem mistrzowskim na ręce (Instagram, Cherneka Johnson)

Cherneka Johnson przyszła na świat w Nowej Zelandii, ale na światowych ringach reprezentuje Australię. Pięściarka przeszła z boksu amatorskiego na zawodowstwo w 2016 roku i jak dotąd 15 z jej 16 walk zakończyło się zwycięstwami. Jedyną porażkę poniosła z Shannon O'Connell, ale zdążyła już po niej odbudować się dwiema wygranymi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Reprezentantka Australii stoczyła ostatnią walkę w Rod Laver Arena w Melbourne, a to miejsce powinno mocno kojarzyć się fanom sportu z turniejem tenisowym Australian Open. Wielofunkcyjna arena stała się również miejscem dla ringu bokserskiego, a w nim Cherneka Johnson zwyciężyła z Susie Ramadan.

Pokonanie przeciwniczki wymagało sporo wysiłku - Susie Ramadan sprawiała problemy Chernece Johnson. Rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero na punkty, a jednym z sędziów był Leszek Jankowiak z Polski. Decyzja arbitrów była jednogłośna i to mistrzyni świata IBF w wadze super koguciej zeszła z ringu zadowolona z wyniku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Po walce Cherneka Johnson pokazała internautom zdjęcie mocno obitej i zakrwawionej twarzy. Ostatnio postanowiła o nim przypomnieć swoim obserwującym na Instagramie. Susie Ramadan mocno uszkodziła łuk brwiowy oraz policzek swojej przeciwniczce. Krew zalała oko reprezentantki Australii i utrudniała dokończenie walki.

Waleczna pięściarka jest aktywna w mediach społecznościowych i na bieżąco informuje o swoich przygotowaniach do walki, a także życiu codziennym. Jej konto na Instagramie obserwuje 166 tysięcy osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Po wygojeniu się ran pięściarka uspokoiła kibiców, że wszystko z jej zdrowiem jest w porządku. Trudy ostatniej walki nie odebrały jej zapału do szybkiego powrotu na ring i przygotowań do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić