MK| 

Polska pięściarka przegrała w sądzie. Mocne słowa Marcina Najmana

9

Ewa Brodnicka została skazana za uderzenie Ewy Piątkowskiej podczas gali w Gdańsku w 2017 roku. Ostro tę sprawę skomentował Marcin Najman, obecnie występujący w MMA.

Polska pięściarka przegrała w sądzie. Mocne słowa Marcina Najmana
Marcin Najman (fot. East News)

O sprawie głośno zrobiło się pod koniec lipca. Ewa Piątkowska opublikowała na Facebooku wpis o wyroku dla Ewy Brodnickiej. Została przez nią uderzona podczas gali w Sopocie.

Brodnicka nie przyznawała się do winy. Sąd orzekł jednak, że to Piątkowska ma rację. Pięściarkę skazano na ograniczenie wolności, ponadto musi zamieścić przeprosiny w mediach oraz zapłacić zadośćuczynienie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Marcin Najman komentuje

Głos w tej sprawie zabrał Marcin Najman. 41-latek, który na ringu stoczył 21 pojedynków, z czego 15 wygrał, był bezlitosny w swoich komentarzach w kierunku Brodnickiej.

Nie może być tolerowane takie frajerstwo, że ktoś uderza kogoś z partyzanta. (...) Ktoś, kto uderza z partyzanta i ucieka, jest dnem i frajerem – powiedział na kanale "W ringu z Najmanem".
To, że Brodnicka nie ma żadnych moralnych zasad, to ja wiem. (...) Mieliśmy pewne ustalenia i później, gdy to powiedziałem ona wszystkiemu zaprzeczyła. Normalnie w oczy łgała jak pies – dodał w rozmowie z mma.pl.

Ewa Brodnicka to mistrzyni świata federacji WBO. Pas wywalczyła przed rokiem w starciu z Edith Soledad Matthysee z Argentyny. Brodnicka ma na swoim koncie 19 wygranych pojedynków. Jeszcze ani razu nie przegrała.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Robert Lewandowski show. Co za sztuczka!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić