Poszukiwania zaginionego skoczka. Poruszające słowa byłej żony

12

Kilka dni temu środowisko skoków narciarskich poruszyła informacja o zaginięciu byłego skoczka narciarskiego Antoniona Hajka. W czeskich mediach głos zabrała jego była żona.

Poszukiwania zaginionego skoczka. Poruszające słowa byłej żony
Trwają poszukiwania zaginionego skoczka (Getty Images, Instagram)

Świat skoków narciarskich żyje nie tylko inauguracyjnym weekendem Pucharu Świata, który odbył się w Wiśle, ale też zaginięciem byłego czeskiego zawodnika Antonina Hajka. Sprawa niedawno trafiła do mediów - rodzina nie miała z nim kontaktu od ponad miesiąca.

Media sugerują, że zniknięcie skoczka może mieć związek z zawirowaniami w jego życiu prywatnym. Trzy lata temu poślubił fizjoterapeutkę czeskiej kadry - Veronikę Pankovą, ale związek nie przetrwał próby czasu. Hajek zdradził Veronikę ze swoją podopieczną i jednocześnie przyjaciółką byłej żony.

Była żona Antonina Hajka początkowo nie chciała zabierać głosu w tej sprawie. W końcu zdecydowała się jednak porozmawiać z czeskim portalem isport.blesk.cz. Pytana o to, czy wie, co się dzieje z jej byłym mężem, odpowiedziała wprost.

Nie mieszkaliśmy razem od marca. Zajmowaliśmy się tylko papierami rozwodowymi. Dowiedziałam się, że gdzieś wyjechał, dopiero gdy został wymieniony jako zaginiony. Wiem to od kogoś z jego rodziny - przyznała.
To nie jest łatwe. Dostaję coraz więcej ciosów. Najpierw dowiedziałam się o jego niewierności, potem rozwód, a teraz to - dodała.

Dziennikarz zapytał ją także, co chciałaby teraz przekazać swojemu byłemu mężowi, gdyby ten mógł przeczytać jej słowa. Odpowiedź była poruszająca.

Chciałabym, aby zdał sobie sprawę, że pomimo wszystkiego co zrobił, wciąż są ludzie, którzy go kochają. Zawsze można zacząć od nowa. A przede wszystkim mam nadzieję, że nic mu nie jest. Chociaż nasze rozstanie było momentami dramatyczne i nieprzyjemne, naprawdę nie życzę mu krzywdy.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: wyjątkowe momenty Xaviego. Nie zabrakło Lewandowskiego
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić