VDB| 

Tego jeszcze w MMA nie było. Organizacja Najmana wprowadza specjalny... makijaż

10

Organizacje freak fight w Polsce prześcigają się z coraz to bardziej oryginalnymi pomysłami. Jednak MMA-VIP, zarządzane przez Marcina Najmana, poszło o krok dalej. Na swoich kanałach w mediach społecznościowych zamieścili oficjalny makijaż zawodników MMA. Instruktaż prowadziła nowa gwiazda tej organizacji.

Tego jeszcze w MMA nie było. Organizacja Najmana wprowadza specjalny... makijaż
Piotrek MuaBoy i makijaż dla zawodników MMA (YouTube.com)

Polskie gale freak fight prześcigają się z kolejnymi oryginalnymi pomysłami. W ostatnim czasie jednak w tej stawce zdecydowanie przewodzi MMA-VIP. W weekend ogłoszono, że podczas gali MMA-VIP 3 odbędzie się druga walka kobiety z mężczyzną.

To jednak nie wszystko. Organizacja zarządzana przez Marcina Najmana idzie krok dalej i w mediach społecznościowych zaproponowała... oficjalny makijaż dla swoich zawodników. Instruktaż prowadzi najnowsza gwiazda tej organizacji, czyli TikToker Piotrek MuaBoy.

- Drodzy chłopcy, robimy makijaż, który zakryje wszystkie sińce - zaczął materiał Piotrek MuaBoy.

W dalszej części materiału TikToker pokazuje mężczyznom w jaki sposób najlepiej powinni malować się na treningi i walki w MMA. Chociaż pomysł wydaje się być niecodzienny to spotkał się z pozytywnym odzewem społeczności na YouTube, ponieważ pod materiałem można zobaczyć wiele komentarzy od płci męskiej.

"Czy jest szansa zorganizowania jakiegoś seminarium z makijażu dla profesjonalnych zawodników MMA? Albo graplerow, bo oni lubią się przytulać na macie" - napisał jeden z internautów.
"Świetny materiał. Wielu polskich zawodników zapomina jak ważna jest prezentacja podczas walki" - dodał inny z użytkowników YouTube'a.
"Dziękuje za ten wspaniały materiał! Niestety Polscy zawodnicy MMA wychodzą do walki jak ostatnie obdartusy, aż ręce opadają. Może w końcu cos się zmieni!" - dziękował internauta.

To tylko przykłady z wielu pozytywnych wpisów. Czy makijaż dla mężczyzn podczas gal MMA ma szanse się przyjąć? Zobaczymy już wkrótce. Pierwsza okazja, aby to sprawdzić już 29 października, ponieważ to właśnie wtedy odbędzie się gala MMA-VIP 3.

Zobacz także: #dziejesięwsporcie: Najman walczy ze swoim cieniem. To trzeba zobaczyć!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić