aktualizacja 

Wybrańczyk nagrana. Tak zareagowała, gdy Szpilka pokonał Pudzianowskiego

21

Na gali XTB KSW Colloseum 2, która odbyła się w sobotę, 3 czerwca, miała miejsce walka Artura Szpilki i Mariusza Pudzianowskiego. Lepszy okazał się pierwszy z wymienionych zawodników, przez co wielką radość ukazała jego partnerka, Kamila Wybrańczyk.

Wybrańczyk nagrana. Tak zareagowała, gdy Szpilka pokonał Pudzianowskiego
Na zdjęciu: radość Kamili Wybrańczyk (fot. Instagram)

W niedzielę po raz drugi w historii KSW zorganizowało galę na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Karta walk, jaką przygotowali organizatorzy, robiła wielkie wrażenie.

Pojedynek Mameda Chalidowa ze Scottem Askhamem ustawiono jako walkę wieczoru. Co-main eventem było starcie Mariana Ziółkowskiego z Salahdine Parnasse (walka nie odbyła się przez kontuzję Polaka). Gdyby tego było mało, to zaplanowano także potyczkę Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim.

Mimo że zdecydowanym faworytem tej walki był doświadczony w MMA Pudzianowski, to musiał on uznać wyższość Szpilki. W starciu doszło do bokserskiej wymiany ciosów, w której lepszy okazał się "Szpila".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co dalej z Mariuszem Pudzianowskim? Maciej Kawulski odpowiada

Wygrana Szpilki. Zobacz reakcję partnerki

Oczywiście w gronie obserwujących walkę Szpilki z Pudzianowskim nie mogło zabraknąć partnerki zwycięzcy. Szczególnie, że Kamila Wybrańczyk ma za sobą cztery pojedynki MMA w freakfightowych organizacjach Fame MMA i High League.

Po tym, jak Szpilka znokautował Pudzianowskiego, Wybrańczyk nie mogła nacieszyć się ze zwycięstwa swojego partnera. Jej reakcję nagrał kolega po fachu, czyli Marcin Dubiel, który również bierze udział w galach freakfightowych.

Natomiast na swoim koncie na Instagramie Wybrańczyk wrzuciła relację z momentu, gdy jej partner został oficjalnie ogłoszony zwycięzcą. "Kocham Artur Szpilka" - podpisała nagranie.

A gdy już Wybrańczyk zameldowała się u boku Szpilki w szatni, zakochanym zrobiono wspólne zdjęcie. Te na swój profil wrzuciła partnerka zawodnika, który wziął udział w gali w Warszawie. "Mamy to" - podpisała je partnerka "Szpili", dodając do tego emotikon serca i oznaczając go.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić