Poznań. Dziecko zostawiło list. Miasto ma dla niego niego niespodziankę
Dziecko z Poznania zostawiło w zajezdni list z nietypową prośbą do władz miasta. Ostatecznie kartka, którą napisało 7-letnie dziecko, trafiła do wiceprezydenta Poznania. Ten dzięki pomocy internautów odnalazł rodziców Bartka i zaprosił go na przejażdżkę. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.