o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Mąż ją zdradzał. Rozstali się. Gdy potem ją zobaczył, błagał o powrót

91
Podziel się

Rosjanka Evgenia Vorobiyova w ciągu 20 miesięcy schudła 60 kg i całkowicie odmieniła swoje życie. Po rozstaniu z mężem, który ją zdradzał, kobieta wzięła się za siebie i przeszła spektakularną metamorfozę!

Mąż ją zdradzał. Rozstali się. Gdy potem ją zobaczył, błagał o powrót
(Instagram)
bDZVJQwR

Schudła po zdradzie

Evgenia nigdy nie miała problemów z wagą. Kłopoty pojawiły się po drugiej ciąży, kiedy dużo przytyła i nie umiała tego zgubić. Kobieta skupiła się na rodzinie i wychowywaniu dzieci i kompletnie się zaniedbała. W najgorszym momencie ważyła 120 kg! Wtedy zaczęła mieć potworne kompleksy.

Uważała się za nieatrakcyjną, ale jej mąż zapewniał ją, że lubi jej figurę, dlatego nie potrafiła znaleźć motywacji, by schudnąć. Mimo tego partnera Evgenii ciągle nie było w domu. Kobieta odkryła, że odnowił znajomość z byłą dziewczyną. Mężczyzna wszystkiemu zaprzeczał, jednak po czasie przyznał się, że sypia z byłą dziewczyną, ale winą za ten stan rzeczy obarczył Evgenię - stwierdził, że miała depresję poporodową i nie pozwoliła się dotknąć, a poza tym jej figura bardzo zmieniła się od czasu ślubu.

bDZVJQwT

To był przełom. Evgenia rozstała się z niewiernym narzeczonym i postanowiła zadbać o siebie. Zaczęła od zmiany nawyków żywieniowych - zrezygnowała ze słodyczy, mięsa i smażonych produktów. Kolejnym krokiem były intensywne treningi na siłowni.

W ciągu 1,5 roku Evgenia schudła 60 kg! O jej przemianie zrobiło się głośno za sprawą mediów społecznościowych. Odezwało się do niej wielu dziennikarzy, którzy opisywali jej historię jako inspirację dla innych kobiet

Evgenia wystąpiła w rozrywkowym programie telewizyjnym “Let’s Get Married”, który polegał na łączeniu samotnych osób w pary. Jak podkreśla kobieta, wciąż ma kontakt z mężczyzną poznanym w programie, ale żaden nie podbił jej serca.

A były mąż? Nie mógł wyjść z podziwu, gdy zobaczył metamorfozę Evgenii, ale na skruchę było już za późno.

bDZVJQwZ
bDZVJQxu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(91)
Marzena
4 tyg. temu
Zazdroszczę samozaparcia i silnej woli. Ja się odchudzam od pierwszego. Stycznia. Marca. Może maja...
Parobekxiendz...
4 tyg. temu
Ksiazki sie czyta.Nie texty w necie.Tu czutaja tylko polglowki.Wystarczy okiem zerknac.Taki tik tok.
🙉🙊🙈
4 tyg. temu
Tak akurat że to jest jedna i ta sama osoba
bDZVJQxv
dfg
4 tyg. temu
patrz, czyli dobrze, że ją zdradzał bo w końcu wzięła się za siebie
Mik
4 tyg. temu
nie czytałem ale dało się zrzucić ! Szkoda męża że tyle czasu utrzymywał leniwą towarzyszkę zżycia :)
Kok
4 tyg. temu
Anię mogła tak wyglądać jak byli razem???
mm1
4 tyg. temu
1. O ile to w ogóle prawda: 2. Dlaczego nie dbała o siebie wcześniej? 3. Czy mąż/narzeczony żył z ciałem tej pani, czy z tą panią? Bo jak była szczupła, to było ok, jak przytyła, to ją zdradzał, a jak schudła, to znowu się zakochał? CHORE.
Analityk
4 tyg. temu
Rozpisuja sie same o sobie, facet tego artykułu nie pisał. Sztuka dla sztuki
Ggh
4 tyg. temu
Jak była z mężem to jak wieprz, jak się rozstali to potrafiła o siebie zadbać.
Jarek
4 tyg. temu
Tatarata. Chyba znalazła lampę alladyna.
san
4 tyg. temu
A ze skóry walizki i abażury. Co za brednie dla przygłupów. No chyba że kolejność zdjęć odwrotna. Nie wciskajcie kitu, że taki wieloryb może tak schudnąć i zachować gładką elastyczna skórę
Jaja
4 tyg. temu
W Rosji wszystko możliwe nawet 60 kg schudniesz i skóra się wciągnie, poznasz wtedy samych adonisów , wystąpisz w programach, masz męża a za chwilę napiszą ze to narzeczony:))
BLUE
4 tyg. temu
Ale kit hahaha :)
bDZVJQxn
ffff
4 tyg. temu
lol
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić