Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KGG
|

Poprawia sprawność seksualną. W łóżku będzie jeszcze lepiej

6
Podziel się:

Czy wiesz, że nieskomplikowane ćwiczenia fizyczne mogą poprawić twoje życie seksualne i wprowadzić trochę pozytywnego zamieszania w sypialni? Jeśli nie, to musisz je poznać jak najszybciej.

Ćwiczenia poprawiają jakość seksu
Ćwiczenia poprawiają jakość seksu (Getty Images)

Ćwiczenia, które pomogą pokonać rutynę w łóżku

Uprawianie seksu ma wiele właściwości zdrowotnych. Udowodniono, że regularne zbliżenia zmniejszają stres i obniżają ciśnienie. Naukowcy z Uniwersytetu Bristolskiego uważają też, że seks wzmacnia serce i pozytywnie wpływa na układ krążenia. Badacze podkreślają, że orgazm osiągany przynajmniej trzy razy w tygodniu, zmniejsza aż o 50 proc. ryzyko zawału serca i udaru mózgu.

Seks pomaga też osobom mającym problemy z zasypianiem, łagodzi ból, a nawet sprzyja odchudzaniu.
Jak widać, seks ma wiele zalet, ale aby czerpać z niego jak najwięcej korzyści warto uprawiać go regularnie. I właśnie w tym może pomóc kilka prostych ćwiczeń fizycznych.

Zacznij podnosić ciężary. Dlaczego? Trening siłowy wspomaga produkcję testosteronu. Dzięki temu wzmaga się popęd seksualny zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Kolejnymi ćwiczeniami, które poprawią nasze życie seksualne są brzuszki, przysiady i pompki. Eksperci zalecają też paniom ćwiczenie mięśni kegla. Dzięki temu znacznie poprawisz jakość stosunku. Aby wydłużyć stosunek i mieć więcej energii w trakcie miłosnych igraszek postaw na martwy ciąg. To ćwiczenie wzmacnia mięśnie nóg i tułowia oraz mięśnie pleców. Możesz też wykonywać skręty rąk i tułowia oraz wypychać od siebie i przyciągać do siebie obciążenie, może to być nawet butelka z wodą.

Jeśli podnoszenie ciężarów czy pompki wydają ci się za trudne, znajdź po prostu aktywność fizyczną, która ci będzie odpowiadać. Badacze wielokrotnie udowodnili, że osoby aktywne fizycznie aż do później starości nie mają problemów z erekcją czy szczytowaniem.

Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
pawel
11 miesięcy temu
kochanka zawsze poprawia sprawność ...
Taaa
11 miesięcy temu
Codziennie podnoszę butelki z piwem . To się liczy ?
porażka
11 miesięcy temu
kto to pisał? haha...
Alicja
11 miesięcy temu
Dla mnie też pozycja na jeźdźca jest mega super, najlepsza z najlepszych! Gdy jest odpowiednio długi, sztywny i gorący to dochodzę bardzo szybko i intensywnie! Potrafię po kilka razy, jeden po drugim, oczywiście jeśli nie wytryśnie za szybko i nie zmięknie! Uwielbiam takie ćwiczenia!
Eliuf
11 miesięcy temu
ćwiczenia ok, ale to chyba pisał siłka mister
Eli
11 miesięcy temu
Najlepsze ćwiczenia jakie znam na poprawienie seksu to pozycja na jeźdźca.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić