REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
23.09.19 (17:10)

Bytom (Śląskie). Wyszedł z psem na spacer. Mężczyzna ledwo przeżył

85-letni mężczyzna z Bytomia (woj. śląskie) zaginął po tym, jak wyszedł na spacer z psem. Policjanci szukali go od sobotniego poranka. Po 24 godzinach intensywnych działań służb udało się go odnaleźć.
PAP

Komendant Miejskiej Policji w Bytomiu ogłosił alarm. W sobotę i w niedzielę rano na łamach policyjnych stron oraz w środkach masowego przekazu znaleźć można było informacje o prowadzonych przez funkcjonariuszy poszukiwaniach.

Bytomscy policjanci poszukiwali zaginionego 85-latka. Szczęśliwy finał nastąpił po ponad 24 godzinach intensywnych poszukiwań. Funkcjonariusze w Rudzie Śląskiej znaleźli wycieńczonego seniora. Mężczyzna po badaniach wrócił do swojej rodziny.

REKLAMA

Zobacz także: Pościg na piratem drogowym

Początkowo w poszukiwania zaangażowani byli bytomscy funkcjonariusze, a następnie dołączyli do nich policjanci z sąsiednich miast. Do poszukiwań wykorzystano psa tropiącego oraz drona. Po około 24 godzinach udało się odnaleźć seniora. Mężczyzna był wycieńczony.

Odnaleziony senior został przebadany przez lekarzy, którzy uznali, że jego zdrowiu i życiu nic nie zagraża. Następnie mężczyzna wrócił do rodziny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij